Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Najlepsze butiki modowe na świecie w jednym miejscu I Darmowa dostawa powyżej 400,- i łatwe zwroty

JoDis

Darmowa dostawa od 400 zł

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

JODIS

JoDis Shoes to marka obuwnicza z siedzibą w Kopenhadze, założona w 2016 roku, której misją jest zachęcanie do jedności w różnorodności.

W JoDis wierzymy, że sekret tkwi w różnorodności i znalezieniu własnego stylu. Chcemy uczcić inspirujące osoby, które stają na naszej drodze, obracając naszą koncepcję wokół wspólnego projektowania butów z różnymi osobami, które mają silny osobisty styl. Dzięki temu marka może stale dostarczać nowe, innowacyjne i różnorodne projekty. Oprócz tych wspólnych kolekcji tworzymy własne kolekcje składające się ze współczesnych stylów.


Wszystkie produkty JoDis są wykonywane ręcznie przez portugalskich szewców, z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są wygodne w noszeniu i trwałe w każdych warunkach. Od początku naszej działalności współpracowaliśmy z rodzinną firmą produkcyjną w Portugalii, która stała się cenną częścią naszego zespołu w JoDis Shoes. Uważamy wszystkich naszych interesariuszy za istotną część naszego zespołu, dzięki której nasze zwycięstwa, a także ich zwycięstwa. Mamy wizję przyszłości, w której każdy może chodzić po ulicach ze świadomością tego, kim jest i jak wygląda, i tam właśnie zmierza nasza podróż.

Wyczyść wszystkie filtry

JoDis

Strona 1 z 2