Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Najlepsze butiki modowe na świecie w jednym miejscu I Darmowa dostawa powyżej 400,- i łatwe zwroty

Darmowa dostawa od 400 zł

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

CHANEL VINTAGE

Marka Chanel jest doceniana przez swoją dbałość o szczegóły, klasyczny design i kunszt wykonania każdego artykułu. Te wszystkie zalety sprawiają, że miłośnicy paryskiego domu mody nie tylko chętnie inwestują w nowe produkty marki, ale także poszukują perełek z drugiej ręki. Torebki i dodatki Chanel Vintage są ponadczasowe i wyglądają świetnie, a co najważniejsze wiele modeli nie jest już dostępnych w sprzedaży detalicznej - można je nabyć wyłącznie od innych sprzedawców. Dlaczego warto zwrócić uwagę ku produktom Chanel Vintage?


O marce Chanel


Chanel to jeden z największych domów mody na świecie, a twórczyni marki Coco Chanel na stałe wpisała się do historii mody. Marka Chanel rozpoczęła działalność w 1913 roku wraz z otwarciem pierwszego sklepu w Paryżu. O marce szybko zaczęło robić się głośno, ze względu na minimalistyczne i praktyczne projekty oraz odważne kroje. Już osiem lat po otwarciu domu mody w sprzedaży pojawiły się kultowe już perfumy Chanel No. 5.

Projekty Chanel szybko zyskały uznanie wśród najbardziej wpływowych kobiet świata, szybko podbiły też Hollywood, a Coco Chanel tworzyła specjalne kolekcje dla amerykańskich gwiazd kina. Obecnie Chanel posiada ponad 300 butików na całym świecie i jest uznawana za jedną z najbardziej luksusowych marek świata, przez wiele lat domem mody kierował sam Karl Lagerfeld. Obecnie w portfolio marki znajdują się ubrania i dodatki, perfumy, kosmetyki do makijażu, biżuteria, zegarki oraz wino.


Wciąż doskonała jakość Chanel Vintage


Chanel Vintage to produkty ponadczasowe. Te najstarsze dodatki często były tworzone w czasach, w których nie słyszano jeszcze o nowoczesnych technikach produkcyjnych. Przez lata zmieniały się metody obróbki materiałów i tkanin, zmieniały się wzory i fasony oraz umiejętności rzemieślników. Posiadanie nawet jednego produktu Chanel Vintage pozwala przenieść się w czasie i docenić jakość mody sprzed lat.

Posiadacze produktów Chanel Vintage doceniają ich kunszt, dlatego w wielu przypadkach produkty z drugiej ręki wciąż wyglądają na nowe. Są starannie przechowywane i pielęgnowane. Klienci mogą także obserwować, w jaki sposób materiały, w tym skóra jagnięca starzeją się - co najczęściej jest procesem pozytywnie wpływającym na ich wygląd. Nie brakuje głosów, że najnowsze torebki i dodatki Chanel nie dorównują jakością tym sprzedawanym dużo wcześniej, a skóra jagnięca wykorzystywana przy aktualnej produkcji jest nieco gorszej jakości.


Niższa cena


Wielu posiadaczy torebek, okularów i innych dodatków Chanel traktuje te artykuły jako inwestycję, która przez kolejne lata może im przynieść nawet ponad 15% zysku. Mimo to nie brakuje doskonałych okazji na znalezienie unikalnego produktu po cenie znacznie niższej niż cena rynkowa. Wielu posiadaczom Chanel Vintage zależy na szybkiej sprzedaży, przez co ceny są wyjątkowo konkurencyjne, bo nawet o 40% niższe od ceny na metce. Wszyscy zainteresowani klienci mogą więc poszerzyć zakres poszukiwań wymarzonego produktu Chanel o te z niedostępnych już kolekcji i nie rozbić przy tym banku.

Niższa cena nie musi oznaczać, że produkt jest wykonany z gorszych materiałów - wręcz przeciwnie. Jeszcze kilkanaście lat temu na torebkach Chanel można było dostrzec prawdziwe, złote dodatki, potwierdzone certyfikatem autentyczności. Obecnie najczęściej wykorzystuje się tylko techniki złocenia - mimo to cena torebek jest dużo wyższa niż przed laty.


Zrównoważone zakupy


Luksusowe zakupy nie muszą oznaczać wyłącznie wycieczek po oficjalnych sklepach domów mody. Kupowanie oryginalnych produktów z drugiej ręki jest równie cennym doświadczeniem, a w dodatku jest to znacznie bardziej ekologiczne. Nie brakuje marek z górnej półki, które niszczą niesprzedane przez siebie towary, aby sztucznie zaniżać podaż. To marnotrawstwo od lat jest krytykowane, jako fałszywe budowanie atmosfery luksusu. Kupując markowy produkt Chanel z drugiej ręki można wydłużyć żywotność torebki czy okularów. Jest to bardziej zrównoważony sposób na zbudowanie wymarzonej garderoby.


Unikalne produkty


Wielu klientów mody luksusowej nie chce wpasowywać się w globalne trendy. Bardziej interesują ich unikalne i niepowtarzalne produkty, które nie tylko nie są produkowane masowo, ale wyróżniają się tym, że nie będzie ich nosił nikt inny. Wynika to przede wszystkim z tworzenia atmosfery niedoboru i sztucznego utrudniania zdobycia danych modeli. Trudności w zdobyciu wymarzonej torebki czy biżuterii sprawiają, że w oczach kupującego staje się ona jeszcze cenniejsza. Daje im większą motywację do zakupów, nawet pomimo wyższej ceny. Tak szerokiego wyboru unikalnych produktów, jak w przypadku Chanel Vintage znaleźć jest bardzo trudno.

Obecnie produkty luksusowe są produkowane na znacznie większą skalę niż dekady temu. Gdy rynek marek premium dopiero się rozwijał, niewiele osób stać było na drogie ubrania i dodatki. Mniejsze zapotrzebowanie wpływało na mniejszą podaż - w efekcie często powstawały jedynie pojedyncze sztuki produktów, często robione ręcznie, przez wiele dni, z wykorzystaniem najlepszych materiałów dostępnych na ówczesnym rynku.


Coraz popularniejsze torebki Chanel Vintage


Torebki Chanel Vintage są prawdziwym fenomenem i to właśnie one cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów z całego świata. Wybór różnych rodzajów torebek Vintage jest oszałamiający. Nie tracą one na swojej popularności przez lata i co roku zwiększa się ilość kobiet, które chcą posiadać chociaż jedną oryginalną torebkę ulubionej marki.

W dobie masowej produkcji podróbek, które nie dorównują jakości oryginałom, posiadanie prawdziwej torebki Chanel Vintage jest uważane za luksus i przyjemność. To produkt, który z powodzeniem przetrwa wiele sezonów i zawsze będzie wyglądał klasycznie i modnie.


Cechy szczególne torebek Chanel Vintage


Co charakteryzuje torebki Chanel Vintage? Przede wszystkim torebki z tej grupy powstały co najmniej 10 lat temu, jednak im starsze tym oczywiście ich wartość wzrasta. Każda oryginalna torebka Chanel Vintage powinna posiadać kartę autentyczności i numer seryjny. Torebki wyprodukowane przed 1997 rokiem posiadają ponadto napis na podszewce „Chanel Made in France”. Torebki Chanel wyprodukowane po tym czasie posiadają wytłoczony napis „Made in Italy”.


Chanel Vintage w Miinto


W Miinto dokonujemy rzeczy, które mogą wydawać się na pozór trudne - umożliwiamy klientom z całego świata dostęp do ekskluzywnych torebek, pasków, okularów, biżuterii, ubrań i butów marki Chanel Vintage. Od lat z powodzeniem łączymy sprzedawców butikowych z klientami mody luksusowej na 14 europejskich rynkach. Dzięki nam od znalezienie unikalnego i ponadczasowego dodatku do garderoby zajmuje tyle, co kilka kliknięć.

Przejrzyj nasz katalog Chanel Vintage i znajdź oryginalne produkty Chanel z drugiej ręki w doskonałym stanie. Zapewniamy konkurencyjne ceny, regularne promocje, szybką wysyłkę oraz bezproblemowe zwroty.

Wyczyść wszystkie filtry

Chanel Vintage

Strona 1 z 117

Zarejestruj się, aby być na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, weź udział w konkursie i wygraj 300 PLN na zakupy

Zapisując się do newslettera akceptujesz otrzymywanie informacji o produktach i promocjach. Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. Zawsze możesz wypisać się tutaj.