Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Najlepsze butiki modowe na świecie w jednym miejscu I Darmowa dostawa powyżej 400,- i łatwe zwroty

Invicta Watches

Darmowa dostawa od 400 zł

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

INVICTA WATCHES

Zegarki marki Invicta to jedne z najpopularniejszych zegarków na rękę. Cechuje je różnorodność wzorów i stylów oraz szeroki zakres cen. Te zegarki sygnowane etykietą “Swiss Made” łączą w sobie nowoczesną technologię, najlepszą tradycję zegarmistrzowską i niezawodność. Pomimo swojej burzliwej historii, marka Invicta od lat znajduje się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych firm produkujących zegarki dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Swoją kolekcję regularnie poszerza także o inne dodatki - w tym ubrania czy biżuterię. Współprace nawiązywane ze znanymi amerykańskimi sportowcami i limitowane kolekcje zegarków inspirowanych popkulturą sprawiają, że marka Invicta zawsze pozostaje na topie i cieszy się dużym zainteresowaniem klientów w każdej grupie wiekowej.


Jak powstała i jak rozwija się marka Invicta?


Początki marki Invicta (łac. niezwyciężony) sięgają 1837 roku, kiedy to w La Chaux-de-Fonds w Szwajcarii założył ją Raphael Picard. Invicta od początku skupiała się na produkcji zegarków na rękę, które były dostępne dla szerokiego grona klientów. Skupiano się na produkcji mechanicznych i automatycznych zegarków.

W latach 80. ubiegłego wieku, ze względu na rewolucję kwantową i coraz mniejszą popularność nakręcanych zegarków, Invicta stała się niewypłacalna i zbankrutowała. Co więcej, marka została zdominowana przez konkurencję, w tym Casio i Timex. W 1983 roku została zakupiona przez firmę Ondix SA. i nastąpiła ponowna produkcja zegarków, tym razem w Bielle. Jednak i firma Ondix nie była w stanie pobudzić sprzedaży zegarków i zaprzestała produkcji.

Marka Invicta powstała na nowo w 1991 roku, gdy została przejęta przez firmę ze Stanów Zjednoczonych. Nowi właściciele zadbali o to, aby nie tylko przecierać nowe szlaki w produkcji zegarków, ale także ustanowić własny precedens w branży. Wszystko dzięki podejmowaniu niezależnych decyzji przy jednoczesnym zwracaniu uwagę na zasady i misję pierwotnych twórców marki Invicta - zadowolenie klientów i kolekcjonerów zegarków zainteresowanych produktami w różnych przedziałach cenowych.

Aktualnie główna siedziba firmy znajduje się w na Florydzie. Zegarki Invicta są podpisywane jako zegarki wykonane w Szwajcarii ze względu na to, że niektóre linie są wciąż produkowane w tym kraju. Aktualnie Invicta jest uznawana za szóstą najpopularniejszą markę produkującą zegarki na rękę. W swojej ofercie posiada głównie zegarki kwarcowe w zakresie cenowym od 100 do 1000 dolarów. W ofercie marki dostępnych jest ponad 30 odrębnych kolekcji zegarów, które z łatwością można dopasować do wymagających gustów i stylów klientów.

W aktualnej ofercie Invicta znajdują się nie tylko zegarki, ale także szeroka gama innych produktów - odzież, biżuteria, długopisy. Pojawiają się także wyjątkowe linie produktów inspirowane Marvelem, Disneyem czy Gwiezdnymi Wojnami.


Zegarki Swiss Made


Wyjątkowa kolekcja zegarków na rękę Invicta Swiss-Made powstała po to, aby podnieść standard wytwarzanych produktów i przenieść je na zupełnie nowy poziom. Każdy zegarek Invicta watches z tej kolekcji jest zgodny ze wszystkimi oficjalnymi rozporządzeniami wydanymi przez Federację Szwajcarskiego Przemysłu Zegarmistrzowskiego. Ponadto zawiera niestandardową etykietę identyfikacyjną typową dla szwajcarskiej etykiety.

Zegarki z tej linii podkreślają swoją wybitną tradycję, którą określa doskonałość. Szwajcarskie zegarki od lat są uznawane za podstawę branży i są inspiracją dla kolejnych pokoleń zegarmistrzów. Federacja Szwajcarskiego Przemysłu Zegarmistrzowskiego dba o to, aby wymagania stawiane przed firmami produkującymi zegarki z etykietą „Swiss Made” były jak najbardziej surowe. Z tego powodu od 2017 roku marki muszą przestrzegać znowelizowanych, dodatkowych warunków i zwiększonych specyfikacji ubiegając się o tą sygnaturę.


Misja marki Invicta watches


Misją marki Invicta jest wdrażanie oryginalnych koncepcji w produkcji zegarków na rękę, wdrażanie innowacji w tym zakresie i zwiększanie wydajności i poprawa wyglądu każdego kolejnego zegarka. Invicta drobiazgowo analizuje każdy etap procesu konstruowania zegarków i przenosi go na wyższy poziom.

Markę cechuje doświadczenie w zakresie projektowania i produkcji obudowy do zegarków, które stały się jednym z najbardziej rozpoznawalnych elementów Invicta watches. To właśnie wygląd zegarków podnosi ich reputację i styl. Invicta dba o to, aby zróżnicować swoją kolekcję zegarków na tyle, aby trafiały w różne gusta i style. Zawsze jednak są efektem pracy profesjonalnego zespołu ds. projektowania i inżynierii.


Zegarki Invicta na każdą kieszeń


W swojej misji tworzenia tańszych i droższych zegarków, Invicta wpisuje się w gusta szerokiego grona klientów. Wszyscy kupujący zainteresowani zegarkami z górnej półki cenowej z pewnością znają aktualnie najdroższy zegarek Invicta: Swiss Made Luxury Invicta Reserve. Pochodzi on z kolekcji Reserve i jest imponujący nie tylko z wyglądu, ale także posiadanych funkcji. Posiada szwajcarski mechanizm automatyczny Sellita SW500 i jest wodoodporny do 300 m.

W regularnej sprzedaży dostępny jest inny równie drogi zegarek Invicta 18707, którego cena wynosi nawet 23 000 dolarów. Wykonany jest ze stali nierdzewnej i jest typowym zegarkiem oversize. Zegarek posiada aż 46 diamentów oraz kryształowe szkło mineralne flame fusion, które jest hartowane i odporne na stłuczenia i zarysowania.


Niezwykła popularność zegarków Invicta


Pomimo swojej burzliwej historii, Invicta to wciąż marka rodzinna, szczycąca się swoim szwajcarskim dziedzictwem. Najlepsze praktyki wyniesione z wielu firm i rodzin zegarmistrzowskich sprawiają, że są to jedne z najpopularniejszych zegarków na rękę na świecie. Fani marki doceniają ich kultowy wygląd oraz szeroki wybór modeli w różnych cenach. Również miłośnicy zegarków, którzy interesują się historią zegarmistrzostwa przychylnym okiem spoglądają na skojarzenia dotyczące marki i z uwagą obserwują modele vintage Invicta, które niosą ze sobą długą historię.


Zegarki Invicta na każdą kieszeń w Miinto


Znalezienie idealnego zegarka na rękę spośród ponad 500 dostępnych w naszym sklepie modeli Invicta watches może nie być łatwe. Z drugiej strony mając tak duży wybór, można znaleźć taki zegarek na rękę, który spełni wszystkie oczekiwania klienta - od specyficznych funkcji, po rozmiar, motyw, wygląd czy cenę.

W Miinto ułatwiamy klientom dostęp do produktów, które z jakiegoś powodu mogą nie być dostępne w ich okolicy. Marki z górnej półki często prowadzą sprzedaż detaliczną w kilkunastu sklepach stacjonarnych rozlokowanych na całym świecie, ograniczając do limitowanej ilości sztuk produkty dostępne online. W Miinto docieramy do wszystkich zainteresowanych markami luksusowymi i udostępniamy wyjątkowe produkty ulubionych producentów z wielu sezonów i kolekcji.

Już teraz sprawdź naszą ofertę dla zegarków na rękę Invicta watches. Wybierz swój ulubiony kolor i odpowiedni rozmiar. Sortuj po najpopularniejszych modelach lub znajdź taki zegarek, który znajduje się w Twoim przedziale cenowym. Zaznaczając opcję “Przecena” możesz przejrzeć zegarki Invicta w obniżonych cenach.

Wyczyść wszystkie filtry

Invicta Watches

Strona 1 z 3

Zarejestruj się, aby być na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, weź udział w konkursie i wygraj 300 PLN na zakupy

Zapisując się do newslettera akceptujesz otrzymywanie informacji o produktach i promocjach. Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. Zawsze możesz wypisać się tutaj.