Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Najlepsze butiki modowe na świecie w jednym miejscu I Darmowa dostawa powyżej 400,- i łatwe zwroty

Darmowa dostawa od 400 zł

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

BLUZY MARKI VERSACE

Tutaj masz całą stronę z bluzami od Versace. Nie musisz martwić się, że nie znajdziesz dokładnie tej bluzy, której szukasz, nawet jeśli mamy bardzo duży wybór. Mamy inteligentne rozwiązanie, które pozwala ci zarówno dobrze się bawić podczas zakupów, jak i być efektywnym - doskonałe połączenie, jak dla nas.


Kupuj kiedy i jak chcesz na Showroom


Jeśli chcesz odfiltrować ubrania, które cię nie interesują, skorzystaj z menu poniżej. Możesz łatwo wybrać konkretne rozmiary. Być może chcesz postawić na nadmierny rozmiar i stworzyć modny styl warstwowy na nadchodzący sezon. Najlepsze w stylu warstwowym jest to, że jest łatwo dostosować go do zmian temperatury - po prostu zdejmij jedną warstwę, jeśli jest ci za gorąco, i dodaj kolejną, jeśli jest ci zimno.

Jeśli zamiast tego szukasz konkretnej koloru dla swojej bluzy Versace, również możesz to wybrać. Wtedy zostaną ci zaprezentowane tylko ubrania, które spełniają twoje kryteria. Ale nadal nie musisz klikać się tam i z powrotem po różnych stronach - po prostu przewiń stronę w dół i wybierz, jakie bluzy Versace chcesz mieć. Możesz również ustawić górny lub dolny limit ceny ubrania. Wtedy zostaną ci zaprezentowane tylko ubrania, które mieszczą się w wybranym przez ciebie zakresie. Idealne dla tych, którzy muszą trzymać się budżetu.


Włoska moda najwyższej klasy od Versace


Versace to dom mody, który został założony w 1978 roku w mediolańskiej stolicy mody we Włoszech. To właśnie Włoch Gianni Versace był twórcą domu mody i stoi za całym pomysłem tworzenia luksusowych ubrań, torebek i akcesoriów. Firma odniosła ogromny sukces na całym świecie i dziś, kilka dekad po otwarciu, ubrania są dostępne praktycznie we wszystkich stolicach na całej planecie.

Ale nie zawsze było różowo dla Versace, wokół rodziny Versace rozegrało się wiele dramatycznych wydarzeń. Między innymi założyciel nagle zmarł na Florydzie w 1997 roku, dlatego teraz jego siostra Donatella Versace przejęła odpowiedzialność za ten modny dom mody. Donatella zyskała sobie sławę zarówno we Włoszech, jak i na arenie międzynarodowej dzięki swojemu własnemu stylowi i językowi. Projektowanie, które charakteryzuje Versace, jest pełne kolorów i unikatne pod każdym względem. Ubrania są wysokiej jakości i będą służyć przez wiele lat.

Wyraźne, piękne i eleganckie kroje i formy łączą się z kontrastowym designem i kolorami w sposób, który nigdy wcześniej nie był widziany. Nosząc ubrania Versace, wiesz, że nie możesz się pomylić. Ubrania uzupełniają twój wygląd i tworzą unikalne wyrażenie, które może oczarować każdego. Podobnie jak rozkwitające płatki róży, projekt Versace nigdy nie stoi w miejscu, ale jest ciągle rozwijany, podążając za najnowszymi trendami w świecie mody.


Kupuj bluzy Versace tutaj na Showroom


Dobrą wskazówką, którą możesz mieć podczas zakupów bluz Versace lub innych ubrań u nas, jest kliknięcie na obrazie danej części garderoby. Dostaniesz wtedy więcej informacji o samym ubraniu. Znajdziesz tam informacje na temat dostępnych rozmiarów, kolorów do wyboru, a także materiałów użytych do produkcji.

Wyczyść wszystkie filtry

Versace

Strona 1 z 1

Zarejestruj się, aby być na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, weź udział w konkursie i wygraj 300 PLN na zakupy

Zapisując się do newslettera akceptujesz otrzymywanie informacji o produktach i promocjach. Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. Zawsze możesz wypisać się tutaj.