Najlepsze butiki modowe na świecie w jednym miejscu I Darmowa dostawa powyżej 300,- i Wydłużony okres zwrotu do 15 stycznia

Patagonia

Kurtka Puchowa W`S Wlwt Wełna Biała

Ostatnie

kurtka-puchowa-w-s-wlwt-welna-biala
kurtka-puchowa-w-s-wlwt-welna-biala
kurtka-puchowa-w-s-wlwt-welna-biala
kurtka-puchowa-w-s-wlwt-welna-biala

Ostatnie

Patagonia

Kurtka Puchowa W`S Wlwt Wełna Biała

1.224 PLN

Czas doręczenia

  • Dostawa w ciągu 1-6 dni roboczych
  • Darmowa dostawa od 300 zł

Przedstawiamy Kurtkę Treningową Patagonia - teraz w nowym materiale, który pomaga oczyścić morza świata! Wykonana z 100% nylonu z sieci rybackich zebranych wzdłuż wybrzeża Ameryki Południowej, ta kurtka jest nie tylko dobra dla planety, ale także dla Ciebie. Materiał jest o 20% bardziej solidny, kurtka zawiera więcej puchu, a krój został zmieniony dla sytuacji win-win. Wypełniona certyfikowanym puchem 800, ta kurtka ma dwie kieszenie na zamek błyskawiczny, dwie głębokie kieszenie wewnętrzne oraz połączoną kieszeń wewnętrzną/pakowniczą z konopią. Posiada również łatki do łatwej naprawy małych rozdarc. Technicznie wyprodukowana z Netplus® 100% nylonu z sieci rybackich z wybrzeża Ameryki Południowej, ta kurtka ma wykończenie DWR bez PFC i jest produkowana w ramach sprawiedliwego handlu. Szczegóły materiału: Normalny krój. Waga 292 gramy. Klasyczna kurtka puchowa zarówno na wycieczki, jak i do codziennego użytku.
Kolor producenta:Biały

Zarejestruj się, aby być na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, weź udział w konkursie i wygraj 300 PLN na zakupy

Zapisując się do newslettera akceptujesz otrzymywanie informacji o produktach i promocjach. Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. Zawsze możesz wypisać się tutaj.