Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Najlepsze butiki modowe na świecie w jednym miejscu I Darmowa dostawa powyżej 400,- i łatwe zwroty

Reina Olga

Darmowa dostawa od 400 zł

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

REINA OLGA

Reina Olga to luksusowa marka kąpielówki, której nazwa wywodzi się od imienia babci i matki założycielek marki, Guia i Isabella. Markę cechuje unikalny styl, który łączy w sobie odwagę i fantazję z klasyczną elegancją.

Początki marki Reina Olga


Marka Reina Olga została założona przez dwie siostry, Guia i Isabella. Wychowywane w rodzinie kochającej modę, siostry od zawsze miały pasję do tworzenia. Marzyły o stworzeniu czegoś, co będą mogły dzielić ze światem. Inspiracją do stworzenia marki było dla nich morze i lato - stąd pomysł na kąpielówki.

Reina Olga - poznaj markę


Reina Olga to marka, która klaustofobicznie unika masowości. Kąpielówki tworzone są z pasją, z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy detal. Znakiem rozpoznawczym marki są kolorowe, nasycone wzory, które odzwierciedlają radosną i nieco szaloną naturę sióstr. Widnieją na nich motywy egzotycznych zwierząt, kwiatów, a także kobiece sylwetki i abstrakcyjne kształty.

Charakterystyka marki Reina Olga


Kolekcje marki Reina Olga można rozpoznać po unikatowych wzorach i starannym wykończeniu. Siostry zdecydowanie kładą nacisk na jakość swoich ubrań - używane materiały są niezwykle trwałe, a modele doskonale dopasowane do ciała. Kąpielówki są nie tylko odważne, ale i komfortowe, co tylko potęguje radość z noszenia tych egzotycznych modeli.

Unikalność marki Reina Olga


Marka Reina Olga stanowi dowód na to, że kąpielówki mogą być nie tylko uniwersalne, ale i ekstrawaganckie. Wzory, które na nich widnieją, są unikalne - nie znajdziemy ich nigdzie indziej. Każda kobieta, która zdecyduje się na noszenie strojów kąpielowych tej marki, z pewnością nie przejdzie niezauważona.

Zakupy marki Reina Olga na Showroom


Oferta marki Reina Olga jest dostępna na Showroom, skąd łatwo można zamówić swoje ulubione modele. Pisząc o Reina Olga, niemożliwe jest nie wspomnieć, jak dobrze wyglądają te stroje na różnych typach sylwetki - i na platformie Showroom z łatwością znajdziesz coś idealnego dla siebie. Marka Reina Olga to synonim luksusu i wyrafinowania, a jednocześnie nieograniczonej radości i kreatywności. To marka dla kobiet pewnych siebie, które nie boją się pokazać swojego ciała i kochają zabawę modą. Wybierając Reina Olga, wybierasz więcej niż tylko stroje kąpielowe - decydujesz się na styl, który jest śmiałe, odważne i niepowtarzalne.

Wyczyść wszystkie filtry

Reina Olga

Strona 1 z 2

Zarejestruj się, aby być na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, weź udział w konkursie i wygraj 300 PLN na zakupy

Zapisując się do newslettera akceptujesz otrzymywanie informacji o produktach i promocjach. Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. Zawsze możesz wypisać się tutaj.