Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Najlepsze butiki modowe na świecie w jednym miejscu I Darmowa dostawa powyżej 400,- i łatwe zwroty

Panchic

Darmowa dostawa od 400 zł

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

PANCHIC

Panchic to marka obuwia o nieformalnej i funkcjonalnej duszy, w całości wyprodukowana we Włoszech dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Firma powstała w 2010 roku z pomysłowości założyciela Leonarda Dal Bello. Wykorzystując doświadczenie zdobyte przez rodzinne przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji obuwia na zlecenie, Leonardo realizował swoje marzenia i uruchomił własną markę 23 maja 2010 roku, kiedy to powstał pierwszy prototyp Panchic. Pierwsza para została sprzedana 23 grudnia tego samego roku.


Markę kontroluje spółka Arsenale 5 Srl, globalny licencjobiorca marki Panchic i założony w 2009 roku przez Leonarda - rozwija kolekcje obuwia casualowego głównie ze skóry charakteryzującej się wyraźnym stylem oraz kolorem, komfortem i funkcjonalnością, Made in Italy z krótkim łańcuchem produkcyjnym i przystępną ceną, ze szczególnym i rosnącym naciskiem na ekologiczność i społeczną zrównoważoność.


Sukces marki w ciągu pierwszych ośmiu lat, począwszy od rynku włoskiego a następnie na poziomie europejskim i międzynarodowym, skłonił firmę do zrezygnowania z produkcji na zlecenie w 2018 roku i całkowitemu poświęceniu się własnej marce Panchic, skierowując wszelkie zasoby produkcyjne, zarządzane oraz badawcze i rozwojowe na rozwój marki.POCZĄTKI


Leonardo urodził się w 1974 roku na weneckiej prowincji, w dobrze znanym dystrykcie produkującym obuwie Montebelluna. Pasjonat literatury i sportu, animowany wewnętrznym twórczym duchem, Leonardo studiował ekonomię i handel na Uniwersytecie Urbino Carlo Bo, ale jego przedsiębiorcza potrzeba skłoniła go do poszukiwania innej drogi przed ukończeniem studiów.


Świat obuwia jest mu wpisany w DNA. Wmłodzi wieku wspomaga rodzinne przedsiębiorstwo obuwnicze specjalizujące się w produkcji na zlecenie, zdobywając doświadczenie i ucząc się technik oraz sekretów produkcji, badań produktów i rozwoju oraz budowania relacji z klientami.


Wykorzystując zdobyte doświadczenie ale patrząc na przyszłość firmy ze średniej i długiej perspektywy, Leonardo postanowił zrealizować marzenie dojrzewające przez lata: zainaugurująć swój własny projekt 2010 roku założył casualową markę obuwia Panchic.


Jego twórcza intuicja, elastyczność przedsiębiorcza i determinacja gwarantowały szybki wzrost i ekspansję marki na rynkach międzynarodowych, co pozwoliło firmie Arsenale 5 Srl skupić swoje zasoby wyłącznie na wsparcie marki począwszy od 2018 roku.MISJA I WIZJA


Panchic interpretuje sztukę włoskiego obuwia w nowoczesny sposób dzięki popowemu, jaskrawemu i ironycznemu duchowi. Przykład doświadczenia produkcyjnego i intuicji przedsiębiorcy, Panchic nadzoruje cały łańcuch wartości, aby móc oferować współczesne i funkcjonalne obuwie o wyrazistym wzornictwie w utrzymującej się konkurencyjnej cenie. Uwaga na jakość i szczegóły oraz zrównoważona dusza marki są podstawowymi cechami Panchic, której celem jest stać się punktem odniesienia dla konsumentów poszukujących komfortowego obuwia o minimalistycznym, oryginalnym i autentycznym designie stworzonego według cnotliwych i odpowiedzialnych praktyk biznesowych.


Wyczyść wszystkie filtry

Panchic

Strona 1 z 8

Zarejestruj się, aby być na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, weź udział w konkursie i wygraj 300 PLN na zakupy

Zapisując się do newslettera akceptujesz otrzymywanie informacji o produktach i promocjach. Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. Zawsze możesz wypisać się tutaj.