Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Najlepsze butiki modowe na świecie w jednym miejscu I Darmowa dostawa powyżej 400,- i łatwe zwroty

Darmowa dostawa od 400 zł

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

MALIPARMI

Maliparmi to włoska marka modowa, która efektownie łączy awangardę z tradycją, zaś jej projekty są prawdziwymi arcydziełami rzemiosła. Maliparmi jest zdecydowanie dla kobiet, które odważnie kształtują własny styl.

Geneza marki Maliparmi

Założona przez matkę i córkę, Marol Paresi oraz Annalisa Paresi, kwiatowe wzory, geometryczne baskinki i eksplosiony kolorów stały się sygnaturą tej marki. Główne cechy to staranne detale i nacisk na niekonwencjonalną interpretację klasyki. Stworzono tu zupełnie nową estetykę, pełną magii i energii, która stawia na czoło sztuki narracji.

Wkrocz do świata Maliparmi

Marka Maliparmi tworzy różnorodne i unikalne projekty, tworząc prawdziwe opowieści poprzez odzież. Ich piękne i oryginalne modele są zdobione ręcznie malowanymi printami, kieszeniami z nadrukowanymi tkaninami oraz śmiałymi kolorami i wzorami. Wszystko to sprawia,że każda kobieta, która wybiera Maliparmi, wyraża swoją niezależność i unikalność.

Cechy charakterystyczne Maliparmi

Maliparmi charakteryzują przede wszystkim oryginalne, a często nawet nadzwyczajne projekty. Wszystko tu jest przepiękne: od strojów przypominających sztukę, poprzez detale i dodatki, do ekscytujących printów. Kreatywność stoi na czele stworzonej przez Maliparmi kolekcji. Tradycji dodaje stal, a awangardzie - wdzięku. Marka oferuje pełną gamę damskiej modnej odzieży, obejmującej wszystko, od strojów codziennych, poprzez stroje wieczorowe, aż po stylizacje balowe.

Maliparmi to więcej niż tylko moda

Marka Maliparmi stawia na uczucia: wolność, odwagę, radość i namiętność. Każda kolekcja jest jak szczera rozmowa między marką a jej klientkami. Marka zawsze inspiruje do wyrażania siebie, swojej wewnętrznej duszy, własnej kreatywności i unikalnej osobowości.

Nabywanie produktów marki Maliparmi w Showroom

Kolekcje marki Maliparmi są dysponowalne na platformie moda Showroom. Bogactwo dodatków, spódnic, sukienek, topów, łatwo można zobaczyć i zakupić bezpośrednio z domu, w dowolnym momencie. Zachęcamy, aby zaopatrzyć się w swoje ulubione wytwory duetu matki i córki, które zmieniają świat mody na swoich własnych zasadach.

Wyczyść wszystkie filtry

MALIPARMI

Strona 1 z 9

Zarejestruj się, aby być na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, weź udział w konkursie i wygraj 300 PLN na zakupy

Zapisując się do newslettera akceptujesz otrzymywanie informacji o produktach i promocjach. Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. Zawsze możesz wypisać się