Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Najlepsze butiki modowe na świecie w jednym miejscu I Darmowa dostawa powyżej 400,- i łatwe zwroty

Darmowa dostawa od 400 zł

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

LUISA CERANO

Kreatywna mieszanka delikatnej włoskiej świeżości i niemieckiej pomysłowości: oto Luisa Cerano w pigułce! Ta wspaniała kombinacja przekłada się na piękne kolekcje pełne kobiecych ubrań. Czy twoja garderoba potrzebuje odrobiny minimalistycznej kobiecości? Odkryj bogatą ofertę Luisa Cerano w sklepie Miinto i skorzystaj z okazji.


Bogata historia marki


Chociaż Luisa Cerano po raz pierwszy pojawiła się w 1998 roku, korzenie marki sięgają dużo dalej. Marka ta jest częścią Grupy Hauber z siedzibą w Stuttgarcie. Matka firma, założona w 1870 roku przez Ferdinanda Haubera, jest wciąż prowadzona przez tę samą rodzinę. Obecnie członkowie czwartego i piątego pokolenia stanowią zarząd: niezaprzeczalne dowody na ekspertyzę rodziny stojącej za Grupą Hauber.

Dobrze, wracając do Luisy Cerano, marki odzieżowej dla kobiet, która jest obecna na rynku od 1998 roku. Pierwsza kolekcja składająca się wyłącznie z dzianin była takim natychmiastowym sukcesem, że firma postanowiła zdywersyfikować ofertę, dodając spodnie, koszule i kurtki, aby stworzyć kompletny asortyment łatwo łączalnych elementów. Obecnie Luisa Cerano to ceniona marka wśród dojrzałych kobiet, które cenią sobie elegancję i prostotę.


Świeżość i kobiecość z nutą nonszalancji


W bardzo konkurencyjnym rynku marka Luisa Cerano zdołała się wyróżnić dzięki wizji swojej głównej projektantki, Alexandry Lenz, która destyluje wielkie międzynarodowe trendy i reinterpretuje je na nowo. Lenz czerpie inspirację z natury i sztuki. Przenosi to na wyroby wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak tkaniny z Włoch. Do tego dołącz ekspertyzę niemieckiej firmy, a zrozumiesz, dlaczego ubrania te cieszą się powodzeniem wśród wielu miłośników mody!

Grupa Hauber jest jednym z niewielu domów mody, które wciąż wycinają i składają swoje wzorniki wewnętrznie. Ta mieszanka talentów przekłada się na kolekcje, które są zarówno proste, jak i wyrafinowane, z ikonicznymi, ponadczasowymi elementami, które można łatwo przenosić z jednego sezonu na kolejny. Styl jest świeży, kobiecy, trochę swobodny i zawsze skupiony na jakości i komforcie.


Wszechstronne kolekcje


Zamiast wydawać spójną kolekcję, Luisa Cerano wprowadza różne kolekcje na sezon jesień/zima i wiosna/lato. Każda z nich ma swój własny styl, dzięki czemu w jednym miejscu możesz łatwo znaleźć kompletny zestaw. W nadchodzącym sezonie dostępna jest na przykład kolekcja The Edgy Blue, niezobowiązująca, swobodna kolekcja pełna niebieskiego koloru. Myśl o jeansie, ale także o kwiecistych wzorach i klasycznej paskowej prążce.

Jeśli preferujesz bardziej neutralną paletę kolorów, to kolekcja The New Neutrals jest dla Ciebie. Minimalistyczny design łączy się tutaj z kobiecością, a Luisa Cerano wie, jak to zrobić. Kolekcja składa się z pięknych materiałów, neutralnej palety kolorów i połączenia luźnych elementów i eleganckich przedmiotów.

Indywidualnie każdy element odzieży ma swoje wyróżniające cechy, ale połączone tworzą charakterystyczny wygląd Luisa Cerano: nowoczesny, elegancki i nonszalancki, idealny dla współczesnej, pewnej siebie kobiety.


Luisa Cerano w sklepie Miinto


Z pewnością nie umknęło Ci, że Miinto ma ogromną kolekcję przedmiotów Luisa Cerano czekających na Ciebie. Ma to związek z naszymi partnerującymi butikami. Luisa Cerano jest dobrze reprezentowana w różnych ekskluzywnych butikach w całej Europie. Nic dziwnego, że wysoka jakość produktów, a także piękno kobiecego, ale swobodnego wyglądu sprawiają, że są one ulubionymi przedmiotami wielu miłośników mody.

Dzięki obecności Luisa Cerano w ekskluzywnych butikach, Ty jako odwiedzający Miinto również z tego korzystasz. Miinto to nie tylko zwykły sklep internetowy, ale kolektyw składający się z najlepszych butików modowych w Europie. Zamiast prosić marki o produkcję dodatkowych rzeczy, Miinto wolniej korzysta z tego, co już istnieje. Europa obfituje w wyjątkowe butiki, z każdym z nich oferującym starannie dobraną kolekcję pełną perełek. Tak jak kolekcje Luisa Cerano.

Miinto zostało założone w 2009 roku z celem pełnienia roli pośrednika między tymi małymi butikami a publicznością miłośników mody. Prowadzenie sklepu stacjonarnego to już samo w sobie dużo czasu i wysiłku. Dając butikom cyfrową platformę, mogą one łatwo prezentować swoje produkty szerokiemu audytorium. W ten sposób mają więcej czasu na skompletowanie jeszcze piękniejszej kolekcji.

Jako odwiedzający Miinto korzystasz więc z pięknych kolekcji tych butików. Ale zamiast szukać ich po całym kraju, znajdziesz je wszystkie w jednym miejscu. Po prostu na Miinto!

Wyczyść wszystkie filtry

Luisa Cerano

Strona 1 z 2

Zarejestruj się, aby być na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, weź udział w konkursie i wygraj 300 PLN na zakupy

Zapisując się do newslettera akceptujesz otrzymywanie informacji o produktach i promocjach. Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. Zawsze możesz wypisać się tutaj.