Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Najlepsze butiki modowe na świecie w jednym miejscu I Darmowa dostawa powyżej 400,- i łatwe zwroty

Darmowa dostawa od 400 zł

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

KATE SPADE

Kate Spade to marka, która wyznaczyła całkowicie nowy standard w świecie mody. Znana przede wszystkim za swoje torebki, marka rozszerzyła swoją ofertę na ubrania, obuwie, biżuterię, aromaty domowe i wiele więcej. Oferując swoim klientom niepowtarzalny styl, który łączy klasyczną elegancję z nowoczesnością, Kate Spade jest pełna kreatywności i nieprzerwanie inspiruje innych.

Geneza i ewolucja marki


Kate Spade została założona w 1993 roku w Nowym Jorku przez Kate oraz jej męża Andy'ego. Zachwycając przede wszystkim oryginalnymi torebkami, Kate Spade w krótkim czasie zyskała uznanie i zdobyła miłość osób zainteresowanych modą. Dzięki swojemu niekonwencjonalnemu myśleniu i zrozumieniu potrzeb kobiet, marka Kate Spade szybko stała się znanym symbolem na arenie mody.

Odkryj magię Kate Spade


Kate Spade to perfekcyjne złoty środek między klasyką a nowoczesnością. Shiny bright - to hasło doskonale oddaje spirit marki. Urocze dodatki, estetyczne znaki towarowe, przepiękne tkaniny, to wszystko sprawia, że Kate Spade jest uwielbiana na całym świecie.

Tajemnica charakteru Kate Spade


Jednym z kluczowych elementów, który wyróżnia markę Kate Spade na tle innych marek, jest oryginalność. Każdy produkt jest wyrazem osobowości - kreatywnej, bezpretensjonalnej, zdecydowanej. Stworzony z myślą o kobietach nowoczesnych, pełnych pasji i pewnych siebie.

Konsekwencja w detalach


Kate Spade od lat wyróżnia się na tle innych firm modowych swoją konsekwencją w stosowaniu znaków towarowych. Eleganckie logo w kształcie serca, zwane Spade (od angielskiego spade - lopata), jest obecne na wszystkich produktach marki, od ubrań po dodatki.

Kupuje z Kate Spade na Showroomie


Na Showroom oferujemy szeroką gamę produktów z Kate Spade. Od kultowych torebek i portfeli, po ubrania, obuwie i akcesoria. Każdy produkt jest starannie wyselekcjonowany, aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Styl Kate Spade cieszy się nieustającą popularnością – jest nieśmiertelnie modny, elegancki i zawsze na czasie. Zdecydowanie warto zainwestować w produkty tej marki i poczuć magię stylu Kate Spade. W końcu, jak powiedziała sama Kate:"Moda powinna przynosić radość".

Wyczyść wszystkie filtry

Kate Spade

Strona 1 z 3