Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Najlepsze butiki modowe na świecie w jednym miejscu I Darmowa dostawa powyżej 400,- i łatwe zwroty

Darmowa dostawa od 400 zł

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

JOHN ELLIOTT

John Elliott to marka modowa, która wyróżnia się na tle innych dzięki swojemu wolnemu i niewymuszonymu podejściu do mody. Niezależnie od tego, czy szukasz casualowej bluzy, dżinsów czy butów, John Elliott zawsze ma coś dla każdego.

Wizja modowa Johna Elliotta


John Elliott to marka, która początkowo skupiła się na tworzeniu prostych ubrań do użytku codziennego, ale z biegiem czasu ewoluowała, tworząc coraz bardziej wyszukane projekty. Pomimo zmieniającego się krajobrazu mody, John Elliott konsekwentnie zachowuje swoje wartości, stawiając na jakość materiałów i precyzyjne wykonanie. Dla tej marki, mody nie można sprowadzić jedynie do trendów, jej misją jest dostarczanie ciuchów, które wznoszą codzienny ubiór na wyższy poziom.

Podróż Johna Elliotta


John Elliott to indywidualista, który miał konkretne wyobrażenie o modzie, a swoją firmę rozpoczął pierwszymi szkicami na papierze w kuchni swojej matki. Z czasem jego wizje zaczęły się manifestować w postaci konkretnych projektów. Elliott opracował swoją unikalną estetykę, która jest teraz znana na całym świecie.

Styl, który robi różnicę


Charakterystycznymi elementami stylu Johna Elliotta są luźne cięcia, zróżnicowane tekstury i odważne zestawienia kolorów. Projektant eksperymentuje zarówno z klasycznymi projektami, jak i bardziej awangardowymi pomysłami. Niezależnie od tego, czy mówimy o prostej białej koszuli, czy o intensywnie czerwonym swetrze, ciuchy Johna Elliotta zawsze przyciągają uwagę.

Zakup przedmiotów John Elliott na Showroom


Showroom to miejsce, gdzie możecie kupić ubrania marki John Elliott. Stawiamy na jakość, a dzięki naszej skrupulatnej selekcji, gwarantujemy, że każda sztuka spełni Wasze oczekiwania. U nas znajdziecie zarówno bestsellery marki, jak i najnowsze propozycje z najświeższych kolekcji. John Elliott to marka, która zrewolucjonizowała spojrzenie na codzienną modę, pokazując,że nawet najprostsze projekty mogą zrobić duże wrażenie. Z dumą prezentujemy jej kolekcje na Showroom i cieszymy się, że możemy być częścią tej modowej historii.

Wyczyść wszystkie filtry

John Elliott

Strona 1 z 1

Zarejestruj się, aby być na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, weź udział w konkursie i wygraj 300 PLN na zakupy

Zapisując się do newslettera akceptujesz otrzymywanie informacji o produktach i promocjach. Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. Zawsze możesz wypisać się tutaj.