Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Najlepsze butiki modowe na świecie w jednym miejscu I Darmowa dostawa powyżej 400,- i łatwe zwroty

Darmowa dostawa od 400 zł

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

HEVO

Hevo to włoska marka modowa, znana na całym świecie ze swojego niepowtarzalnego stylu i wysokiej jakości produktów. Znana jest ze swej eleganckiej, cichej estetyki, która z równą bekompromisowością potrafi oddać surową naturę Apulii jak i minimalizm skandynawski.

Korzenie marki Hevo


Wszystko zaczęło się w Apulii we Włoszech, gdzie założyciel Hevo - Designer Enzo Albino, odkrył swą miłość do mody. To tam pierwsze kroki na modowej scenie stawiali kreatorzy marki. Hevo zostało zauważone przez wpływowe osoby ze świata mody i głośnym echem odbiło się w branży, popularność marki szybko rosła.

Odkryj Hevo


Chociaż Hevo jest marką męską, jej projekty przekraczają genderowe bariery przez swoje uniwersalne kroje. W kolekcjach marki możemy znaleźć różnorodność eleganckich płaszczy, kurtek, marynarek i garniturów. Kolorystyka Hevo to przede wszystkim neutralne barwy - beże, szarości, czernie i błękity stanowią jej podstawę.

Charakterystyka Hevo


Podstawowymi cechami marki Hevo są jakość, prostota wykończenia oraz elegancja. Stworzenie kolekcji, które są zarazem wysokiej jakości i funkcjonalne jest dla marki priorytetem. Hevo cechuje rozpoznawalne wzornictwo charakteryzujące się ciepłymi barwami, minimalistycznymi krojami oraz dbałością o szczegóły.

Miłość do detali


Za każdym projektem Hevo stoi miłość do detali. Marka jest renomowana ze swej dbałości o detale, gdzie każdy szew, guzik i kieszonka są dokładnie przemyślane. Elementy te nadają kreacjom Hevo charakteru i świadczą o doskonałym rzemiośle.

Zakup produktów Hevo na Showroom


Wyjątkowe ubrania marki Hevo są dostępne do zakupu w internetowym sklepie Showroom. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Poznaj niepowtarzalny styl i jakość produktów Hevo, które tworzone są z pasją i miłością do mody. Szczegółowy opis każdego produktu oraz zdjęcia wysokiej jakości pozwolą Ci na dokładne zbadanie każdego elementu ubrania przed zakupem. Niczym w modowym pas de deux, Hevo równoważy w sobie oryginalność i minimalizm. Produkuje odzież o wysokiej jakości, której nie sposób nie docenić. Przejrzyj ofertę Hevo dostępną na Showroom i przekonaj się na własne oczy dlaczego ta marka zdobywa serca klientów na całym świecie.

Wyczyść wszystkie filtry

Hevo

Strona 1 z 1

Zarejestruj się, aby być na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, weź udział w konkursie i wygraj 300 PLN na zakupy

Zapisując się do newslettera akceptujesz otrzymywanie informacji o produktach i promocjach. Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. Zawsze możesz wypisać się tutaj.