Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Najlepsze butiki modowe na świecie w jednym miejscu I Darmowa dostawa powyżej 400,- i łatwe zwroty

Darmowa dostawa od 400 zł

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

DOROTHEE SCHUMACHER

Dorothee Schumacher jest marką modową, która przemawia do nowoczesnej kobiety, kreującej własny, niepowtarzalny styl. To przestrzeń, w której luksus spotyka nieformalność, kobiecość łączy się z awangardą, a tradycyjne formy zmieniają się w nowoczesne projekty. Ważne jest przy tym, że Dorothee Schumacher swoim kreacjom przypisuje wartość daleko przekraczającą zwykłą estetykę. To filozofia stylu życia, dążenie do pełni życia.

Historia pełna inspiracji


Dorothee Schumacher to marka, której historia zaczęła się od miłości do pięknej bielizny. W jej projektach dominowały sensualność, delikatność i dbałość o detale, które do dziś są znakiem rozpoznawczym marki. Dorothee Schumacher sukcesywnie zaczęła rozwijać swoje portfolio, tworząc kolekcje ready-to-wear, które zachwycają swoją wyrafinowaną prostotą, ale i innowacyjnym podejściem do świata mody.

Odkryj markę


Dorothee Schumacher to marka dla pań, które uwielbiają wyrażać siebie przez swój styl. Każda kolekcja stworzona przez ten brand to spełnienie marzeń o modzie. Misternie dopracowane projekty pełne są eklektycznych faktur, pracowitych detalów i odważnej kolorystyki. Dorothee Schumacher nieustannie dąży do tworzenia bardziej intymnej, osobistej mody.

Charakterystyka marki


Charakterystycznym elementem marki Dorothee Schumacher są luksusowe tkaniny, nowatorskie formy i drobiazgowe detale. To właśnie te elementy sprawiają, że jej projekty są tak unikalne. Kolekcje są łącznie zdominowane przez kobiece formy, śmiało łączące różne style i trendy. Klasyczny fason często zostaje tu przełamany nowoczesnym krojem, co pozwala na tworzenie oryginalnych stylizacji.

Inspirujący świat Dorothee Schumacher


Marka Dorothee Schumacher to nie tylko moda. To przede wszystkim śmiałe i nowatorskie podejście do życia. Stworzony przez Dorothee Schumacher świat inspirowany jest siłą kobiet, ich pasją do życia i odwagą w dążeniu do celu.

Promocje i zakupy w Showroom


Marka Dorothee Schumacher dostępna jest na platformie Showroom. Tutaj odbiorcy mogą znaleźć najnowsze kolekcje tej marki, które dostępne są w przystępnych cenach. Zakupy w Showroom to pewność autentyczności każdego produktu, a także szybka i bezproblemowa realizacja zamówienia. Marka Dorothee Schumacher to zatem symbol luksusu i wyrafinowania, który z powodzeniem odnajduje odzwierciedlenie w nowoczesnej kobiecie. Jest to miejsce, gdzie feminizm spotyka luksus, a codzienność staje się po prostu piękniejsza.

Wyczyść wszystkie filtry

Dorothee Schumacher

Strona 1 z 1

Zarejestruj się, aby być na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, weź udział w konkursie i wygraj 300 PLN na zakupy

Zapisując się do newslettera akceptujesz otrzymywanie informacji o produktach i promocjach. Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. Zawsze możesz wypisać się tutaj.