Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Najlepsze butiki modowe na świecie w jednym miejscu I Darmowa dostawa powyżej 400,- i łatwe zwroty

Diesel

Darmowa dostawa od 400 zł

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

DIESEL

Kiedy w 1978 roku Renzo Rosso założył firmę Diesel, olej napędowy był nowym źródłem energii, które symbolizowało możliwości. Paliwo na życie do poruszania się alternatywną ścieżką w świecie mody, ścieżką wybrukowaną dżinsem. Cztery dekady później w Diesel rozpoczęła się nowa era w 2020 roku, a dyrektor kreatywny Glenn Martens kształtował teraźniejszość i przyszłość marki. Począwszy od kultowego Diesela, po nowy świat oparty na dżinsach, popie i rzeczywistości ulicznej.

Diesel odzyskuje teraz swoją pozycję najbardziej postępowej marki dżinsów na świecie, na nowo definiując swoją ofertę dżinsów, aby dostosować się do nowej generacji i popchnąć kulturę do przodu.

Przy projektowaniu produktów „Za odpowiedzialne życie” stosujemy holistyczne podejście, dbając o to, aby wszystkie tkaniny, wykończenia i wykończenia spełniały standardy odpowiedzialne i przyjazne dla środowiska.

Staramy się zwiększać siłę jednoczenia się w prawdziwym świecie, uznając za naszą rolę lidera rynku tworzenie i wspieranie atrakcyjnej, wyróżniającej się kultury, którą można się dzielić.

Diesel całkowicie rozumie dzisiejsze dzieci. Nie chcą być tak fajni jak dorośli; chcą być fajniejsi od nich na swój własny, zabawny, silny i beztroski sposób, przekształcając to w ukochaną markę dla dzieci. Łącząc najwyższej jakości tkaniny i innowacyjne podejście, każdy element zapewnia wygodę i trwałość, które odpowiadają aktywnemu trybowi życia dzieci. Diesel Kid patrzy na świat oczami dziecka, pobudzając wyobraźnię i stając się uosobieniem szczęśliwego dzieciństwa.

Wyczyść wszystkie filtry

Diesel

Strona 1 z 26

Zarejestruj się, aby być na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, weź udział w konkursie i wygraj 300 PLN na zakupy

Zapisując się do newslettera akceptujesz otrzymywanie informacji o produktach i promocjach. Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. Zawsze możesz wypisać się tutaj.