Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Najlepsze butiki modowe na świecie w jednym miejscu I Darmowa dostawa powyżej 400,- i łatwe zwroty

Darmowa dostawa od 400 zł

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

DEUS EX MACHINA

Deus ex Machina to nie tylko marka, to cała kultura bycia, pełna otwartości i entuzjazmu. Deux ex Machina promuje postawę, że warto jest doświadczać życia, a nie posiadać rzeczy. Siłą napędową marki stanowiły od zawsze motocykle. W miarę rozwoju marki stawiano jednak na kreatywność, która jest promowana w głównej siedzibie firmy, w Sydney. W tym miejscu każdy może czuć się sobą, cieszyć się szacunkiem i entuzjazmem grupy. Ubrania Deus ex Machina wpisują się w filozofię marki.


Szerokie inspiracje marki Deus Ex Machina


Inspiracją do powstania marki Deus Ex Machina stała się miejscowość Canggu na Bali. To właśnie tam gromadzili się surferzy, artyści i ludzie, którzy chcieli oddawać się swojej kreatywności, a przy tym świetnie bawić.

Marka Deus Ex Machina przez lata stawała się marką wszechstronną. Ich flagowe sklepy znajdują się na wszystkich kontynentach. Na początku skupiali się na oferowaniu desek i akcesoriów do surfingu, później dodano do oferty kurtki motocyklowe, a nawet gadżety do jazdy konnej. W miejscach, w których skupiają się twórcy i fani marki, można natrafić także na różne projekty poboczne - galerie sztuki, muzykę na żywo lub kawiarnie. Zdecydowanie jest to marka, która przekracza wcześniej ustalone granice i stawia na indywidualizm.

Wszystko, co fascynuje twórców marki jest odzwierciedlone w ich produktach. Wpisują się one w nurt outdooru, streetwearu, a nawet sportów ekstremalnych. Aktualnie w ofercie sklepu można znaleźć koszulki, kurtki, bluzy i akcesoria oraz deski surfingowe, a nawet rowery. Ubrania Deus Ex Machina nie wpisują się w żadne trendy. Są po prostu dostosowane do potrzeb osób zafascynowanych aktywnością outdoorową, surfingiem i skateboardingiem.


Krótka historia marki Deus Ex Machina


W 2016 r. Dare Jennings postanowił zainwestować pieniądze, które zdobył po sprzedaży swojej poprzedniej marki Mambo w zupełnie nowy projekt - Deux Ex Machina (z łac. Bóg z maszyny). Nowa marka miała odzwierciedlać jego miłość do motocykli i rowerów. Od samego początku wejścia na rynek marka była promowana przede wszystkim za to, co reprezentuje - indywidualizm, styl życia i kulturę, okraszoną surfingiem i pasją do motocykli. Dare wykorzystał swoje doświadczenie w prowadzeniu poprzedniej marki do tego, aby wprowadzić Deus Ex Machina na rynek globalny.

Pierwszy sklep Deus Ex Machina, nazywany Świątynią Entuzjazmu, został otwarty w Sydney i stał się kreatywną przestrzenią, w której można było produkować na zamówienie motocykle oraz zdobyć do nich niestandardowe części. Marka nie skupiała się jeszcze tak bardzo, na promowaniu własnych ubrań. Przez cały czas przyświecały jej słowa Jenningsa: “Jeśli nie podejmiesz tego ryzyka, skończysz z czymś, co pozostanie takie samo. Podejmij ryzyko, zaryzykuj i postaw się”.

Po kilku latach centrum zainteresowania marki staje się Canggu na Bali - mekka amerykańskich i australijskich surferów. Powstaje tam kolejna świątynia marki, która ma na pierwszym miejscu promować doświadczenie, a dopiero później zakupy. To właśnie od tego momentu Deus Ex Machina rozpoczyna produkcję odzieży na większą skalę.

Kolejnym kamieniem milowym marki jest pojawienie się The Emporium of Post Modern Activities w Nowym Jorku, a później w Los Angeles. Tym samym marka nawiązuje do surfingowej kultury miasta, dodając do swoich kolekcji także odzież rowerową i motocyklową. Później kolejne sklepy i świątynie powstawały między innymi w Japonii, Ameryce Południowej i RPA.


Dla kogo są ubrania marki Deus Ex Machina?


W ofercie marki dostępne są bluzy, koszulki oraz kultowe czapki, skórzane kurtki, kombinezony, a także deski surfingowe i motocykle. Ubrania Deus Ex Machina są designerskie, nawiązują do lokalnej kultury i promują najważniejsze wartości marki, w tym inkluzywność, autentyczność, pasję i entuzjazm. Z jednej strony jest to marka niszowa, jednak z drugiej - cieszy się olbrzymią popularnością wśród fanów motocykli i surfingu na cały świecie i związanej z nimi kultury retro.

Deus Ex Machina to marka, która jest dostępna dla klientów o różnych budżetach. Posiada swój charakterystyczny styl, dzięki czemu można mieszać koszulki, szorty, bluzy i dodatki i bez problemu znaleźć ulubione ubrania idealne na co dzień i wyróżnić się z tłumu. Ubrania Deux Ex Machina świetnie sprawdzą się też do różnych aktywności sportowych.

Projekty poboczne marki Deus Ex Machina doskonale dopełniają oferty swobodnych i niezobowiązujących ubrań. Ciekawy dodatek w postaci oryginalnych trampek Converse czy luksusowego zegarka, może przenieść stylizację na zupełnie inny poziom, nie pozbawiając jej artystycznego ducha.


Współprace Deus Ex Machina z globalnymi markami


Skoncentrowana na swojej niszy marka Deus Ex Machina regularnie nawiązuje kontakt z różnymi markami, aby dodawać do swojej oferty interesujące i zaskakujące projekty. Wraz z firmą Santalum z Indonezji produkują wytrzymałe buty motocyklowe. Współpraca z marką Converse zaowocowała w limitowanej edycji trampek nawiązującej do Jacka Purcella.

W 2014 roku marka połączyła się z De Marchi, firmą uznawaną za jedną z najstarszych, jeśli chodzi o produkującą odzież rowerową. Ta kolekcja charakteryzuje się starannym dobraniem wysokiej jakości materiałów, w tym mieszance wełny Merino. Inną ważną współpracą jest Deux Ex Machina x Barbour International - jej efektem jest limitowana kolekcja kurtek motocyklowych, które posiadają woskowe wykończenie.

Kolejne współprace marki zaowocowały w kolekcji okularów przeciwsłonecznych idealnych dla kalifornijskiego surfera, kurtki lotnicze inspirowane amerykańską marynarką wojenną i siłami powietrznymi, kurtki wojskowe czy ekskluzywne deski surfingowe i luksusowe zegarki.


Kultowe projekty Deus Ex Machina w Miinto


Styl skoncentrowany na indywidualności, przystępne ceny i projekty, które doskonale sprawdzą się w różnych warunkach. Ubrania i dodatki marki Deus Ex Machina są dostosowane do współczesnych standardów mody ulicznej i outdoorowej i są doskonałym towarzyszem podczas codzienności.

W Miinto zadbaliśmy o to, aby dodać do naszej kolekcji ubrań Deus Ex Machina różnorodne produkty, w wielu kolorach, wzorach i krojach. Minimalistyczne t-shirty w wielu kolorach z dyskretnym logo, kurtki bomberki, czapki z daszkiem, a także bluzy, spodnie, skarpetki i torby są dostępne dla kobiet i mężczyzn w szerokiej rozmiarówce.

Deus Ex Machina nie jest marką niszową ani ekskluzywną, jednak może nie być łatwo dostępna w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania. Miinto rozwiązuje ten problem oferując Ci najciekawsze elementy kolekcji Deus dostępne za pomocą jednego kliknięcia, z dostawą pod same drzwi. Miinto to spełnienie naszych dążeń do stworzenia jednego miejsca w sieci, w którym każdy, bez względu na zasobność portfela i gust modowy, znajdzie idealne ubrania i dodatki dla siebie.

Wyczyść wszystkie filtry

Deus Ex Machina

Strona 1 z 2

Zarejestruj się, aby być na bieżąco

Z