Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Najlepsze butiki modowe na świecie w jednym miejscu I Darmowa dostawa powyżej 400,- i łatwe zwroty

Darmowa dostawa od 400 zł

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

CROCKETT & JONES

Crockett & Jones to brytyjska marka obuwia, która od wielu lat cieszy się uznaniem na całym świecie dla swych wysokiej jakości, ręcznie robionych butów.

Gdzie zaczęło się wszystko: Historia Crockett & Jones

Produkcję obuwia na potrzeby brytyjskiego rynku rozpoczęli w XIX wieku Charles Jones i Sir James Crockett. Koncentrowali się na produkcji obuwia męskiego, które szybko zyskało popularność. Markę cechował niemały nacisk na materiały najwyższej jakości oraz szczegółowe wykończenia - filary ich produkcji do dnia dzisiejszego.

Poznaj markę Crockett & Jones

Crockett & Jones to dziedzictwo pracy rzemieślniczej o wysokim standardzie, które utrzymuje brand na szczycie na skalę światową. Są jednym z nielicznych producentów obuwia na świecie, którzy do dnia dzisiejszego utrzymują standardy produkcji ręcznej.

Charakterystyka marki Crockett & Jones

Stworzenie pary butów Crockett & Jones jest procesem bardzo skomplikowanym, angażującym zaawansowane metody produkcji ręcznej. Biorąc pod uwagę kunszt i jakość materiałów, nie ma dwóch identycznych par butów tej marki. Każdy model jest inny, a klienci często chwalą się unikalnymi detalami, które odkrywają w swojej parze.

Jak buty Crockett & Jones wpływają na modę

Mimo że Crockett & Jones to marka tradycyjna, nie brakuje jej też świeżości i innowacyjności. Wpływa to na modyfikację trendów w modzie męskiej, szczególnie w kategoriach obuwia. Marka jest synonimem elegancji i klasycznego stylu, ale również punktem odniesienia dla nowych trendów.

Jak kupić produkty marki Crockett & Jones w Showroom

Jeżeli cenisz sobie wysokiej jakości, ręcznie wykonane buty, produkty marki Crockett & Jones z pewnością okażą się dla Ciebie idealne. W Showroom mamy szeroki asortyment modeli tej marki, dostępnych w różnych rozmiarach i kolorach. Naszym priorytetem jest zapewnić Ci atrakcyjne zakupy, więc gwarantujemy bezpieczne transakcje i szybką wysyłkę. Crockett & Jones to marka, z której możemy czerpać nie tylko inspirację pod względem estetyki, ale także pod kątem etyki i zrównoważonego rozwoju. Dążą do doskonałości, koncentrując się na najdrobniejszych detalach, co sprawia, że są prawdziwymi rzemieślnikami w swojej branży. Masz pewność, że każda zakupiona para będzie trwała przez wiele lat, oferując ten sam komfort, za który pokochałeś markę Crockett & Jones.

Wyczyść wszystkie filtry

Crockett & Jones

Strona 1 z 1

Zarejestruj się, aby być na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, weź udział w konkursie i wygraj 300 PLN na zakupy

Zapisując się do newslettera akceptujesz otrzymywanie informacji o produktach i promocjach. Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. Zawsze możesz wypisać się tutaj.