Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Najlepsze butiki modowe na świecie w jednym miejscu I Darmowa dostawa powyżej 400,- i łatwe zwroty

Darmowa dostawa od 400 zł

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

COSTUME NATIONAL

Costume National to elegancka marka modowa, która spełnia marzenia zwolenników awangardowego stylu. Marka ta jest symbolem nonkonformizmu, niezależności i rewolucji dla dzisiejszych fanów mody.

Początki Costume National


Podróży w czasie dokonujemy do początków marki Costume National. Wszystko zaczęło się od dwóch braci, Ennio i Carlo Capasa. Bracia Capasa zawsze pociągał świat mody. Pochodzą z południa Włoch, ale swój dom i serce przekazali modzie. Sieć butików Costume National szybko zagościła we wszystkich większych miastach Europy i świata, stając się wyznacznikiem prestiżu i awangardy.

Odkryj Costume National


Costume National to marka dla ludzi szukających czegoś oryginalnego, niebanalnego i nietypowego. Inspirowana sztuką, muzyką, architekturą, designem i filmem, dla marki Costume National moda nie oznacza jedynie odzieży, ale przede wszystkim stylu życia, który wyznaje wartości takie jak wolność, niezależność, wartości artystyczne i nowoczesność.

Charakterystyka marki


Co wyróżnia Costume National na tle innych marek dostępnych w naszym serwisie? Przede wszystkim to, że jest to marka, która prawdziwie wierzy w swoje produkty. Prefiksem ‘Costume’ marka odwołuje się do elegancji, formalności i klasy, natomiast dodatek ‘National’ nawiązuje do ducha narodowego, poczucia przynależności i odniesienia do korzeni. Projektanci marki twierdzą, że to właśnie w ich ubraniach, możemy poczuć komfort i niezależność.

Miejsce Costume National w świecie mody


Marka Costume National jest pionierem w łączeniu tradycji z nowoczesnością, minimalizmu z luksusem, konserwatyzmu z awangardą. Szanuje tradycję, ale wciąż szuka nowych rozwiązań. Sława Costume National bije szerokim łukiem poza granice Europy. Znana i ceniona jest na całym świecie – zarówno przez krytyków mody, jak i klientów marki.

Kupując produkty Costume National na Showroom


Costume National to jedna z tych marek, które warto mieć w swojej garderobie. Oferuje ona wysoką jakość, innowacyjne rozwiązania i niepowtarzalny styl. W naszym serwisie znajdziesz szeroki wybór produktów tej marki. Piękno i oryginalność produktów Costume National zachwyci Cię na pierwszy rzut oka. Sklep online Showroom jest idealnym miejscem do zakupu tych ekskluzywnych ubrań. Costume National to marka, która wprowadza nas w świat wyrafinowanej elegancji, wręcz awangardowego szyku. Warto zdecydować się na zakup tej marki, aby poczuć ten niepowtarzalny klimat zapewniony przez Costume National.

Wyczyść wszystkie filtry

Costume National

Strona 1 z 4

Zarejestruj się, aby być na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, weź udział w konkursie i wygraj 300 PLN na zakupy