Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Najlepsze butiki modowe na świecie w jednym miejscu I Darmowa dostawa powyżej 400,- i łatwe zwroty

Darmowa dostawa od 400 zł

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

CLOSED

Prosta elegancja, łączenie nowoczesności z klasyką - to dwa trendy, które najlepiej oddają istotę niemieckiej marki odzieżowej Closed. Oferując kolekcje dla mężczyzn i kobiet, zamierza ona pokazać, że moda to więcej niż tylko ubrania - to sposób na wyrażanie siebie.

Geneza marki: Napól drogi między tradycją i nowatorskim designem


Początki Closed sięgają 1978 roku, ale marka ta nie skłania się wyłącznie ku tradycji. Wszystko zaczęło się od denimu, który stał się symbolem firmy. Pomysł na stworzenie niepowtarzalnego jeansu został zrealizowany dzięki unikalnemu rozwiązaniu technicznemu - Fly z suwakiem "X", stąd wziął się pierwszy wielki sukces marki.

Odkryj Closed: Mniejsza jest elegancja


Ogromna różnorodność, oryginalny design i najwyższa jakość - to najważniejsze cechy, które klienci widzą w kolekcjach select shop. Marka dba o to, aby każde ubranie było nie tylko trwałe, ale również wygodne i praktyczne. Dzięki temu firma przeżywa teraz prawdziwy szał mody.

Charakterystyka: Klasyka spotyka nowoczesność


Główne założenie marki Closed to projektowanie odzieży, która spełnia najwyższe standardy jakości. Zawsze są to ubrania eleganckie i wygodne, utrzymane w klasycznym stylu, ale z nutką nowoczesności. Nosząc ubrania od Closed, wszyscy mogą podkreślić swoją indywidualność.

Zagłębiamy się w sweterkach


Closed to przede wszystkim denim. Jednak wśród bogatej oferty świadczy o różnorodności wzorów i kolorów, szczególną uwagę zwraca kolekcja swetrów. Wykonane z miękkich, wysokiej jakości materiałów, są idealne do noszenia zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.

Zamówienia Closed na Showroom


Jednym z najlepszych miejsc, aby odkryć i kupić produkty Closed, jest Showroom. Cechują go prostota i szybkość zakupów, a także bogaty wybór odzieży od tej marki. Możesz przejrzeć kolekcje, porównać ceny, a także zobaczyć, jak modele wyglądają "na żywo". Dzięki temu zakupy stają się przyjemnym doświadczeniem i dają satysfakcję. Closed to marka, która dla wielu jest synonimem jakości i elegancji. Szczególne uznanie zdobywa dzięki swoim produktom denimowym, ale paleta oferowanych produktów jest o wiele szersza. Wyrafinowanie i uwaga poświęcana detalom powodują, że każdy produkt tej marki jest wyjątkowy. Otworzyć się na Closed to spotkać nowoczesne rozwiązania z najlepszymi tradycjami mody.

Wyczyść wszystkie filtry

Closed

Strona 1 z 4

Zarejestruj się, aby być na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, weź udział w konkursie i wygraj 300 PLN na zakupy

Zapisując się do newslettera akceptujesz otrzymywanie informacji o produktach i promocjach. Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. Zawsze możesz wypisać się tutaj.