Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Najlepsze butiki modowe na świecie w jednym miejscu I Darmowa dostawa powyżej 400,- i łatwe zwroty

Darmowa dostawa od 400 zł

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

BVLGARI

Nabywanie inspiracji –Historia marki Bvlgari Firma Bvlgari została założona w Rzymie w XIX wieku przez greckiego jubilera Sotiriosa Voulgarisa. Jako rodzinny biznes, byli zdecydowani na dawanie głębokich, kulturalnych wpływów do swoich kolekcji, a ich projekty są ciągle ewoluujące, a przeszłość wplątana jest w teraźniejszość w taki sposób, że tworzy niepowtarzalne style. Asortyment Bvlgari to wytwórne kolory oraz świeże, odważne i kreatywne projekty.

Rezultat pasji - Odkryj Bvlgari

Bvlgari to więcej niż produkt. To podróż zainspirowana bogatą kulturą Rzymu. Symbole miejskiej architektury są wprowadzane w misternym fasonie do wyrobów marki, łącznie z głównym znakiem identyfikacyjnym, która jest wiecznym symbolem odziedziczonego prestiżu.

Symbol luksusu - Charakterystyka Bvlgari

Bvlgari jest znane na całym świecie z ekskluzywnej biżuterii. Artyści zdobienia wykorzystują klasyczne techniki i rzemiosło, połączone ze współczesnym designem, co daje eleganckie zegarki, okulary przeciwsłoneczne, torebki, akcesoria i perfumy. Ich ekskluzywne kolekcje po raz pierwszy zdobyły międzynarodową renomę za unikalne, wysokiej jakości wyroby.

Twoja szansa na luksus - Kupowanie artykułów marki Bvlgari na Showroom

Na Showroom mamy w ofercie szeroki wybór produktów Bvlgari. Nasza platforma online daje szansę na zakup luksusowej biżuterii, modnych zegarków i eleganckich akcesoriów tej marki w atrakcyjnej cenie. To doskonała okazja, aby zawładnąć odrobinę luksusu, w zasięgu jednego kliknięcia. W gronie marki Bvlgari jest to, co niesamowicie wyjątkowe. Pragnąć klejnotami Bvlgari to tak, jakby pragnąć nieoszlifowanego kamienia szlachetnego, który jest niczym innym niż bezkształtny kawałek skały. Tylko po wielu godzinach ręcznej obróbki ten kawałek skały przekształca się w oszałamiający klejnot Bvlgari. Dlatego właśnie, jeśli jest darmowa chwila, każdej rekomendowane jest popatrzeć na biżuterię Bvlgari, ponieważ możemy zapewnić, że marka ta za każdym razem przyniesie nowe inspiracje.

Wyczyść wszystkie filtry

Bvlgari

Strona 1 z 3

Zarejestruj się, aby być na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, weź udział w konkursie i wygraj 300 PLN na zakupy

Zapisując się do newslettera akceptujesz otrzymywanie informacji o produktach i promocjach. Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. Zawsze możesz wypisać się tutaj.