Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Najlepsze butiki modowe na świecie w jednym miejscu I Darmowa dostawa powyżej 400,- i łatwe zwroty

Boglioli

Darmowa dostawa od 400 zł

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

BOGLIOLI

Boglioli, z siedzibą w Brescii we Włoszech, powstała w oparciu o cztery pokolenia ekspertów w dziedzinie krawiectwa. Jest to firma rodzinna, co pozwala na zachowanie tradycyjnych metod i rygorystycznych standardów.

Nasza historia w pełni docenia wartość tradycji, mocno zakorzenionej w swojej przeszłości i w czasach współczesnych, jednocześnie z myślą o przyszłości.

Wtedy, teraz i zawsze Boglioli Tailoring House reprezentuje oddanie do jakości i doskonałości.

Łącząc sztukę i skrupulatną precyzję, konstrukcja wzoru papieru jest pierwszym etapem tworzenia odzieży Boglioli. Prawdziwe rzemiosło to połączenie najlepszych tradycji materiałowych z najnowszymi technologiami. To właśnie poprzez dobór tkanin, wzorów i kolorów definiuje się się charakter kurtki - tkanina reprezentuje pierwszy rozdział w historii, którą opowiada każda kurtka, gdy jest noszona.

Każde ubranie jest cięte ręcznie ze staranną precyzją, jakiej nie jest w stanie dokonać żadna maszyna. Troska, uwaga i rozwaga są podstawą całego procesu tworzenia odzieży. Jest to precyzyjne dzieło, które wykonuje się opuszkami palców. Krawcy Boglioli przekazują swoją wiedzę i doświadczenie na wszystkich etapach tworzenia danego garnituru czy marynarki.

Pasja do ręcznej pracy jest najlepszym wyrazem sztuki krawieckiej Boglioli.

Wyczyść wszystkie filtry

Boglioli

Strona 1 z 4

Zarejestruj się, aby być na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, weź udział w konkursie i wygraj 300 PLN na zakupy

Zapisując się do newslettera akceptujesz otrzymywanie informacji o produktach i promocjach. Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. Zawsze możesz wypisać się tutaj.