Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Najlepsze butiki modowe na świecie w jednym miejscu I Darmowa dostawa powyżej 400,- i łatwe zwroty

Bacon

Darmowa dostawa od 400 zł

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

BACON

Bacon to marka odzieży zewnętrznej, która powstała w Mediolanie w 2011 roku, inspirowana miastem i podziemnymi subkulturami. Bacon oferuje innowacyjne kurtki puchowe, reinterpretowane przez współczesny design, miejski nastrój i jakość wykonania.


Bacon buduje swoją tożsamość na ciągłym poszukiwaniu niecodziennych krojów i innowacyjnych, wysokiej jakości materiałów, jak również na takich fundamentalnych wartościach jak zrównoważony rozwój. Dzięki wyłącznemu użyciu ultralekkich tkanin, recyklingowanego białego puchu najwyższej jakości oraz najbardziej nowoczesnym technikom bezpośredniego wstrzykiwania, większość fasonów i rozmiarów Bacona ma teraz niemal niewyczuwalną wagę.


Od 2020 roku, aby zmniejszyć wpływ przemysłu tekstylnego na naszą planetę, Bacon produkuje kolekcje kapsułowe ECO. Dla nich Bacon wybrał zrównoważone tkaniny takie jak Seaquael Yam, uzyskiwany z recyklingowanego plastiku oceanicznego, lub Water Zero, produkowany z celem drastycznego ograniczenia zużycia wody, energii i emisji CO2. Nie można także zapomnieć o ekologicznych etykietach i opakowaniach.


Z ponad 200 sklepami wielobranżowymi w ponad 20 krajach, Bacon przekazuje na całym świecie swój charakterystyczny styl, standardy jakości i wartości.


Wyczyść wszystkie filtry

BACON

Strona 1 z 1

Zarejestruj się, aby być na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, weź udział w konkursie i wygraj 300 PLN na zakupy

Zapisując się do newslettera akceptujesz otrzymywanie informacji o produktach i promocjach. Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. Zawsze możesz wypisać się tutaj.