Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

Najlepsze butiki modowe na świecie w jednym miejscu I Darmowa dostawa powyżej 400,- i łatwe zwroty

Darmowa dostawa od 400 zł

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

24 BOTTLES

24 Bottles to włoska marka produkująca elegancki i ekologiczny asortyment butelek. Firmę uznaną za dielektycznie innowacyjną, twórczą i inspirującą. Proponują klientom trwałe, przyjazne dla środowiska i funkcjonalne rozwiązania do codziennego nawodnienia na różną skalę.

Narodziny marki


Na przełomie zmysłowego designu i funkcjonalności narodziło się 24 Bottles. To stylowa marka naczyń z lokalną duszą, ale globalnym zasięgiem. Początki były trudne, ale warto było się zmierzyć z wyzwaniami, które przyniosło założenie tak niekonwencjonalnej firmy.

Podróżuj z 24 Bottles


Marka zapewnia estetyczną przyjemność i wyjątkowe doznania z każdej podróży. Ciesząc się z kawy w drodze do pracy, czy zimną wodą na siłowni, dzięki ich produktom zawsze można to robić ze stylem.

Idealna harmonia formy i użytkowości


Ich produkty są eleganckie i praktyczne, znakomitych jakościowo surowców ze znakomitej stal nierdzewnej. Takie podejście do tworzenia produktów sprawia, że butelki 24 Bottles zdobywają coraz większą popularność na całym świecie.

Innowacyjność stosowanych technologii


Jednym z najważniejszych aspektów działalności 24 Bottles jest zastosowanie najnowszej technologii w produkcji naczyń. To pozwala na osiągnięcie niezrównanej wydajności izolacji cieplnej, dającej klientom niezwykłe doznania podczas korzystania z produktów marki.

Zakupy produktów 24 Bottles w Showroom


Produkty 24 Bottles są dostępne na naszej platformie Showroom, dzięki czemu każdy klient ma dostęp do ich najnowszych kolekcji, bez względu na to, gdzie się znajduje. Zaufaj eksperckiemu doradztwu i wypróbuj wyjątkowy styl i funkcjonalność butelek 24 Bottles. Swoim unikalnym i wyrafinowanym stylem, 24 Bottles pokazuje, że zrównoważone stylem życia nie oznacza skomplikowanego przystosowania do reżimów codziennego życia.-

Wyczyść wszystkie filtry

24 Bottles

Strona 1 z 1

Zarejestruj się, aby być na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera, weź udział w konkursie i wygraj 300 PLN na zakupy

Zapisując się do newslettera akceptujesz otrzymywanie informacji o produktach i promocjach. Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. Zawsze możesz wypisać się tutaj.