• Kołyska i Stojak do kosza mojżeszowego 2w1
 • Kołyska i Stojak do kosza mojżeszowego 2w1
 • Kołyska i Stojak do kosza mojżeszowego 2w1
 • Kołyska i Stojak do kosza mojżeszowego 2w1

Moba

Kołyska i Stojak do kosza mojżeszowego 2w1

339,99 zł

Kolor

Darmowa dostawa
Opis produktu
 • Stojak z funkcją kołyski do koszy Moba.Wiek: od dnia narodzin do 6 m-ca życia.Kosz Mojżesza dla noworodków i niemowląt od dnia narodzinKolor: Biały

 • Zestaw zawiera:Kołyska - Stojak do koszy Moba

 • Zalety używania koszy Mojżesza marki Moba®kosze Moba zostały zaprojektowane przy współpracy z ekspertami z fundacji zapobiegania SIDS (nagłej śmierci łóżeczkowej),jedyny kosz na rynku posiadający elastyczne i wytrzymałe uszy do podnoszenia zintegrowane z całą konstrukcją celem zwiększenia bezpieczeństwa. Pozostałe kosze posiadają uszy z tkanin co powoduje ich opadaniem do/na zewnątrz kosza, co bywa bardzo uciążliwe, lub mogą być zaczepiane/podgryzane przez zwierzęta domowe.jest wykonany ze specjalnej mieszanki bardzo wytrzymałego a zarazem elastycznego tworzywa o właściwościach antybakteryjnych oraz antyalergicznych. Kosze mogą być myte w całości dzięki czemu zawsze są higieniczne i idealne dla wrażliwej skóry Noworodków i Niemowląt.

 • Kosze Moba jako jedyne posiadają 300 otworów wentylacyjnych w bokach oraz w podstawie celem zwiększenia dopływu świeżego powietrza i odpływu wydychanego przez Maluszka dwutlenku węgla.zaprojektowane bez zbędnych ozdobników, wyściółki czy rozkładanej budki celem maksymalizacji przepływu świeżego powietrza. Dzięki temu w koszu nie tworzy się stojąca poduszka ciepłego powietrza a zarazem Maluszek ma lepszą widoczność otoczenia, Ty zaś widzisz Dziecko z każdej strony.

 • Każdy kosz Moba posiada w zestawie oddychający materacyk oraz specjalny firankowy filtr przeciw kurzowy wykonaną ze 100% wysokojakościowej bawełny wyprodukowanej w Anglii.Kosze Moba w 100% podlegają recyclingowi.Kosze Moba produkowane są w Wielkiej Brytanii. Dzięki temu są to produkty bardzo wysokiej jakości oraz odznaczają się bardzo niskim śladem węglowym dzięki elastycznemu tworzywu z jakiego zostały wykonane, kosze Moba nie skrzypią, nie trzeszczą i nie szeleszczą. Są całkowicie ciche.

 • Wymiary stojaka po rozłożeniu 80 x 54.5 x 51 cmWaga 4 kg

 • Skład: 100% drewno

 • Kod produktu:

  99854
Kup dzisiaj, bezpłatna wysyłka w ciągu 3 dni roboczych.

Wszystkie zamówienia złożone w SHOWROOM wysyłane są bezpośrednio od projektantów. W ten sposób maksymalnie ograniczamy Twój czas oczekiwania na przesyłkę. Moba zobowiązuje się wysłać ten produkt w ciągu 3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.

Dostępne sposoby wysyłki:

 • Kurier UPS, koszt: 0,00 zł, dostawa w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki przez projektanta

Ten projektant nie ma możliwości wysyłki za pomocą: Paczka w RUCHu.

Płatność i zwroty

Za zamówienie możesz zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew lub karta) albo kurierowi UPS przy odbiorze przesyłki (za pobraniem). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy Tobą i Moba, SHOWROOM w niej pośredniczy gwarantując Ci realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Zwrotu zamówienia możesz dokonać w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia paczki do Ciebie. Wymiana zakupionych produktów jest również możliwa, aczkolwiek mogą na nią nie pozwolić stany magazynowe Moba.

Polecane produkty