• Worek papierowy- Zmierzch 53 cm
  • Worek papierowy- Zmierzch 53 cm

That Way

Worek papierowy- Zmierzch 53 cm

25,00 zł 20,00 zł

Kolor

Rozmiar

Opis produktu
  • Worek papierowy do PRZECHOWYWANIA m.in.: zabawek, piłek, ubrań, rulonów, poduszek, i wszelkich innych przedmiotów. Sprawdza się również jako osłonka na doniczki, oraz ozdoba nowoczesnego wnętrza.Wielkości: /brzegi można wywinąć do pożądanej wysokości.Największy XL: 90cm x 50cm x16cm (trójwarstwowy, wytrzymałość do 25 kg)Średni L: 70cm x 50cm x 16cm (trójwarstwowy, wytrzymałość do 25kg)Mały M: 53cm x 34cm x 11cm (dwuwarstwowy, wytrzymałośc do 10 kg)Ponieważ każdy worek jest ozdabiany jednostronnie techniką sitodruku lub malowany pędzlem ręcznie, wzory mogą nieznacznie różnić się od siebie.Wszystkie wzory są własnością Thatway.pl Produkt całkowicie polski.Worki są ekologiczne, wielokrotnego użytku.

  • Skład: 100% papier

  • Kod produktu:

    86942
Kup dzisiaj, wysyłka w ciągu 3 dni roboczych.

Wszystkie zamówienia złożone w SHOWROOM wysyłane są bezpośrednio od projektantów. W ten sposób maksymalnie ograniczamy Twój czas oczekiwania na przesyłkę. That Way zobowiązuje się wysłać ten produkt w ciągu 3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.

Dostępne sposoby wysyłki:

  • Kurier UPS, koszt: 13,90 zł, dostawa w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki przez projektanta
  • Paczka w Ruchu, koszt: 6,90 zł, dostawa do kiosku Ruchu w ciągu 2-3 dni roboczych od nadania przesyłki przez projektanta
Płatność i zwroty

Za zamówienie możesz zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew lub karta) albo kurierowi UPS przy odbiorze przesyłki (za pobraniem). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy Tobą i That Way, SHOWROOM w niej pośredniczy gwarantując Ci realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Zwrotu zamówienia możesz dokonać w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia paczki do Ciebie. Wymiana zakupionych produktów jest również możliwa, aczkolwiek mogą na nią nie pozwolić stany magazynowe That Way.

Polecane produkty