• Organizer na biurko WOOD-OO Doll
 • Organizer na biurko WOOD-OO Doll
 • Organizer na biurko WOOD-OO Doll
 • Organizer na biurko WOOD-OO Doll

Milaniwood

Organizer na biurko WOOD-OO Doll

189,99 zł 152,00 zł

Kolor

Rozmiar

Opis produktu
 • Drewniana laleczka anty-stresowa do pracy, w podróży czy do domu :) lub organizer na ołówki i długopisy.Wybór pozostawiamy Tobie :)Drewniane elementy wykonane są z wysokiej jakości drewna bukowego.Produkt w 100% organiczny.Produkt antyalergiczny i antybakteryjny - idealny dla alergików.

 • Czas aby uwolnić pozytywną energię i pozbyć się negatywnej, która Ciebie otacza ?Idealna pomoc aby osiągnąć ład w życiu prywatnym i zawodowym i zawsze mieć porządek na biurku :)Wspaniały, ekskluzywny prezent dla ludzi z dystansem do siebie i świata.Całość zapakowana w tekturowe pudełkoWymiary opakowania 27,5 x 23 x 4,5 cm

 • Wszystkie zabawki milaniwood są wykonywane we Włoszech.Milaniwood to połączenie nowoczesności i tradycji.Zabawki ponadczasowe, proste, eleganckie i ekologiczne, aby zabawa mogła odbywać się z poszanowanie natury.

 • Firma milaniwood to włoski producent organicznych zabawek dla dzieci. Firma założona została w 1924 roku przez rodzinę Milani w północnych Włoszech, niedaleko kolebki włoskiego wzornictwa przemysłowego oraz mody miasta Milano czyli Mediolanu.

 • Projektanci milaniwood inspiracje znajdują w tradycyjnych zabawkach ludowych dodając lub nadając im nowe funkcje poprzez zastosowanie modernistycznego design'u. Rezultatem tych artystycznych działań jest linia nowoczesnych zabawek, które poza funkcją edukacyjno-rozwojową pełni funkcję dekoracyjną w postaci mini dzieł sztuki. Zalety tych funkcjonalnych i edukacyjnych dzieł sztuki doceniają tak dzieci jak i dorośli. Kochają je za wygląd i ich funkcjonalność.

 • Produkty włoskiego producenta milaniwood są przyjazne dla użytkowników oraz środowiska ponieważ wykonuje się je wyłącznie z drewna posiadającego legitymację organicznego pochodzenia i zrównoważonej gospodarki zasobami leśnymi czyli certyfikatu FSC.Zabawka w 100% ekologiczna; 100% organiczna, 100% naturalna; 100% kompostowalna czyli ulegająca biodegradacji. Mając na uwadze odpowiedzialność za środowisko naturalne i kurczące się zasoby planety, firma milaniwood wszystkie swoje produkty pakuje w opakowania z przetworzonego w procesie recyklingu papieru oraz bawełny.Jakość i bezpieczeństwo są priorytetem od ponad 90 lat.

 • Skład: 100% drewno

 • Kod produktu:

  84670
Kup dzisiaj, wysyłka w ciągu 3 dni roboczych.

Wszystkie zamówienia złożone w SHOWROOM wysyłane są bezpośrednio od projektantów. W ten sposób maksymalnie ograniczamy Twój czas oczekiwania na przesyłkę. Milaniwood zobowiązuje się wysłać ten produkt w ciągu 3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.

Dostępne sposoby wysyłki:

 • Kurier UPS, koszt: 13,90 zł, dostawa w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki przez projektanta
 • Paczka w Ruchu, koszt: 6,90 zł, dostawa do kiosku Ruchu w ciągu 2-3 dni roboczych od nadania przesyłki przez projektanta
Płatność i zwroty

Za zamówienie możesz zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew lub karta) albo kurierowi UPS przy odbiorze przesyłki (za pobraniem). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy Tobą i Milaniwood, SHOWROOM w niej pośredniczy gwarantując Ci realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Zwrotu zamówienia możesz dokonać w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia paczki do Ciebie. Wymiana zakupionych produktów jest również możliwa, aczkolwiek mogą na nią nie pozwolić stany magazynowe Milaniwood.

Polecane produkty