• Spódnica z frędzlami Back To The Roots
 • Spódnica z frędzlami Back To The Roots
 • Spódnica z frędzlami Back To The Roots
 • Spódnica z frędzlami Back To The Roots

Klaudia Markiewicz

Spódnica z frędzlami Back To The Roots

499,00 zł 299,20 zł

Opis produktu
 • Ręczne wykonana spódnica z polskiej, wielokolorowej przędzy typu anilana. Długość midi, dopasowany fason. Dwa rzędy frędzli - z przodu i z tyłu. W pasie gumka.Na zrobienie spódnicy potrzeba ok. 20 godzin pracy.

 • Pochodzi z kolekcji BACK TO THE ROOTS prezentowanej podczasFashionPhilosophy Fashion Week Poland, Rotterdam Fashion Week (Holandia), Belarus Fashon Week (Białoruś), Lviv Fashion Week (Ukraina), Ostrava Fashion Week (Czechy), Vilinus Fashion Week (Litwa)

 • Modelka na zdjęciu ma 175 cm wzrostu i nosi rozmiar S

 • Idealnie pasować będzie na osoby noszące rozmiar S-M

 • Prać ręcznie

 • Kolekcja, z której pochodzi, powstała pod wpływem nowej perspektywy kulturowej i zjawiska globalizacji, przenikających się i wpływających na siebie tradycji, płynących z każdego kontynentu. W czasach szczytu przemysłu turystycznego i łatwości podróżowania, kultury stykają się ze sobą i miksują.Przykładem może być kontynent afrykański – gdzie tradycyjne stroje ludowe utrzymały się stosunkowo najdłużej, jednak powoli zacierają swoje pierwotne formy - za sprawą pojawiania się tam co raz częściej, łatwo dostępnych ubrań z Europy i Ameryki. Zjawisko to działa również w drugą stronę – turyści i podróżujący przywożą do swoich krajów liczne przedmioty i ubrania etniczne. Tym sposobem, lokalne, tradycyjne techniki rękodzieła i wytwórstwa łączą się z kulturowymi wpływami z zewnątrz – tworząc coś nowego, swoisty miks tradycji. Kolekcja przedstawia to nieuniknione, rozwijające się zjawisko i ukazuje współczesnego nomadę, jakim każdy z nas (przynajmniej w jakiejś części) się stał. Wykorzystuje wpływy etno (kolorystyka czerpie z plemiennych strojów Masajów, Dogonów), tworząc jednak nowoczesne, europejskie formy. Ważną kwestią jest zastosowanie rękodzieła – dzianiny tworzone na drutach i ręcznie na szydełkarkach płaskich oraz tkaniny na tradycyjnych krosnach. Wykorzystano również lokalne materiały – głównie polską wełnę, co stanowi hołd dla naszej tradycji i historii oraz świetności 19-wiecznego polskiego przemysłu modowego, kiedy Polska była potentatem tego surowca.

 • Skład: 40% akryl, 60% poliester

 • Kod produktu:

  75891
Kup dzisiaj, wysyłka w ciągu 10 dni.

Wszystkie zamówienia złożone w SHOWROOM wysyłane są bezpośrednio od projektantów. W ten sposób maksymalnie ograniczamy Twój czas oczekiwania na przesyłkę. Klaudia Markiewicz zobowiązuje się wysłać ten produkt w ciągu 10 dni od momentu złożenia zamówienia.

Dostępne sposoby wysyłki:

 • Kurier UPS, koszt: 13,90 zł, dostawa w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki przez projektanta
 • Paczka w Ruchu, koszt: 6,90 zł, dostawa do kiosku Ruchu w ciągu 2-3 dni roboczych od nadania przesyłki przez projektanta
Płatność i zwroty

Za zamówienie możesz zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew lub karta) albo kurierowi UPS przy odbiorze przesyłki (za pobraniem). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy Tobą i Klaudia Markiewicz, SHOWROOM w niej pośredniczy gwarantując Ci realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Zwrotu zamówienia możesz dokonać w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia paczki do Ciebie. Wymiana zakupionych produktów jest również możliwa, aczkolwiek mogą na nią nie pozwolić stany magazynowe Klaudia Markiewicz.

Polecane produkty