• Worek papierowy Kratka Gruba 90cm
  • Worek papierowy Kratka Gruba 90cm

That Way

Worek papierowy Kratka Gruba 90cm

40,00 zł 32,00 zł

Kolor

Rozmiar

Opis produktu
  • Worek papierowy do przechowywania dowolnych przedmiotów: klocków zabawek, ubrań, wszelkich skarbów dziecięcego i dorosłego pokoju.Wzór dostępny na wybranym rozmiarze:90cm x 50cm x 16cm (trójwarstwowy)Worki są ozdabiane ręcznie, jednostronnie metodą malowania i/lub sitodruku (w zależności od wzoru).W całości wyprodukowano w Polsce.Wzory mogą nieznacznie różnić się od siebie, gdyż są wykonywane całkowicie ręcznie, a nie maszynowo :)

  • Skład: 100% papier

  • Kod produktu:

    6675
Kup dzisiaj, wysyłka w ciągu 3 dni roboczych.

Wszystkie zamówienia złożone w SHOWROOM wysyłane są bezpośrednio od projektantów. W ten sposób maksymalnie ograniczamy Twój czas oczekiwania na przesyłkę. That Way zobowiązuje się wysłać ten produkt w ciągu 3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.

Dostępne sposoby wysyłki:

  • Kurier UPS, koszt: 13,90 zł, dostawa w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki przez projektanta
  • Paczka w Ruchu, koszt: 6,90 zł, dostawa do kiosku Ruchu w ciągu 2-3 dni roboczych od nadania przesyłki przez projektanta
Płatność i zwroty

Za zamówienie możesz zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew lub karta) albo kurierowi UPS przy odbiorze przesyłki (za pobraniem). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy Tobą i That Way, SHOWROOM w niej pośredniczy gwarantując Ci realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Zwrotu zamówienia możesz dokonać w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia paczki do Ciebie. Wymiana zakupionych produktów jest również możliwa, aczkolwiek mogą na nią nie pozwolić stany magazynowe That Way.

Polecane produkty