• Drewniany zestaw śniadaniowy

Djeco

Drewniany zestaw śniadaniowy

143,00 zł

Kolor

Ostatnie 2 sztuki!
Opis produktu
  • Zestaw do zabawy w przygotowanie śniadania. W kolorowym tekturowym opakowaniu,z którego można zrobić stolik schowane są wszystkie produkty do zrobienia "śniadanka" . Walory edukacyjne:zabawka pobudza wyobraźnie dziecka,uczy naśladowania tego co może zaobserwować w rzeczywistym świecie. Wiek dziecka 4 lata + Wymiary:20,5 x 21,5 x 6cm

  • Djeco to francuska firma produkującą gry i zabawki służące do zabawy, nauki i rozwijania wyobraźni. Wszystkie produkty marki Djeco posiadają j – najwyższą jakość produktu .Firma Djeco stale współpracuje z wieloma znanymi i uznanymi ilustratorami tworzącymi dla młodzieży i dzieci Djeco stale wprowadza do swojej oferty nowe produkty , wzbogacając swoją gamę gier, zabawek oraz zestawów kreatywnych.

  • Firma Djeco istnieje od 1954 r. Od samego początku jej siedziba mieści się w Paryżu przy rue des Grands Augustins.

  • Wszystkie produkty Djeco sa produkowane w Azji według bardzo surowych kryteriów. Wszystkie artykuły charakteryzują się bardzo wysoką jakością.

  • Skład: 0% drewno, 0% plastik, 0% guma

  • Kod produktu:

    4996
Kup dzisiaj, wysyłka w ciągu 24 godzin.

Wszystkie zamówienia złożone w SHOWROOM wysyłane są bezpośrednio od projektantów. W ten sposób maksymalnie ograniczamy Twój czas oczekiwania na przesyłkę. Djeco zobowiązuje się wysłać ten produkt w ciągu 1 dnia od momentu złożenia zamówienia.

Dostępne sposoby wysyłki:

  • Kurier UPS, koszt: 13,90 zł, dostawa w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki przez projektanta
  • Paczka w Ruchu, koszt: 6,90 zł, dostawa do kiosku Ruchu w ciągu 2-3 dni roboczych od nadania przesyłki przez projektanta
Płatność i zwroty

Za zamówienie możesz zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew lub karta) albo kurierowi UPS przy odbiorze przesyłki (za pobraniem). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy Tobą i Djeco, SHOWROOM w niej pośredniczy gwarantując Ci realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Zwrotu zamówienia możesz dokonać w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia paczki do Ciebie. Wymiana zakupionych produktów jest również możliwa, aczkolwiek mogą na nią nie pozwolić stany magazynowe Djeco.