• Gra karciana. Pipolo - blef
  • Gra karciana. Pipolo - blef
  • Gra karciana. Pipolo - blef

Djeco

Gra karciana. Pipolo - blef

43,00 zł

Kolor

Rozmiar

Opis produktu
  • Gra kłamstwa: Popularna gra kłamstwa ale z ilustracjami pełnymi humoru! Na kartach widnieją zwierzątka które są nagie, w piórkach, owłosione lub ubrane… Pierwszy z graczy kładzie kartę na środek stołu oznajmiając pozostałym gracze jakiego typu zwierzątko jest narysowane na karcie lecz jej nie odwraca. Pozostali gracze musza również położyć na stole ich karty z takim samym zwierzątkiem również ich nie odwracając i oczywiście mogą skłamać lecz musza to zrobić tak aby inni gracze go nie złapali na kłamstwie. Pierwszy z graczy który pozbędzie się wszystkich kart i nie zostanie złapany, wygrywa. Jeśli jednak chcemy sprawdzić któregoś gracza możemy to zrobić na każdym etapie gry, Gdy okaże się ze ten gracz kłamał, musi wziąć wszystkie karty ze stołu. Jeśli jednak nie, gracz który go sprawdzał jest zmuszony zebrać te karty. Wiek; 5-9 lat

  • Skład: 100% inny

  • Kod produktu:

    110743
Kup dzisiaj, wysyłka w ciągu 48 godzin.

Wszystkie zamówienia złożone w SHOWROOM wysyłane są bezpośrednio od projektantów. W ten sposób maksymalnie ograniczamy Twój czas oczekiwania na przesyłkę. Djeco zobowiązuje się wysłać ten produkt w ciągu 2 dni od momentu złożenia zamówienia.

Dostępne sposoby wysyłki:

  • Kurier UPS, koszt: 13,90 zł, dostawa w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki przez projektanta
  • Paczka w Ruchu, koszt: 6,90 zł, dostawa do kiosku Ruchu w ciągu 2-3 dni roboczych od nadania przesyłki przez projektanta
Płatność i zwroty

Za zamówienie możesz zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew lub karta) albo kurierowi UPS przy odbiorze przesyłki (za pobraniem). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy Tobą i Djeco, SHOWROOM w niej pośredniczy gwarantując Ci realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Zwrotu zamówienia możesz dokonać w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia paczki do Ciebie. Wymiana zakupionych produktów jest również możliwa, aczkolwiek mogą na nią nie pozwolić stany magazynowe Djeco.

Polecane produkty