• Gra Turtle challange żółwie
 • Gra Turtle challange żółwie
 • Gra Turtle challange żółwie

Milaniwood

Gra Turtle challange żółwie

139,00 zł

Kolor

Rozmiar

Opis produktu
 • Śpiesz się powoli :)Drewniane elementy zabawki wykonane są z wysokiej jakości drewna bukowego.Zabawki w 100% organiczne.Zabawki antyalergiczne i antybakteryjne - idealne dla alergików.Wiek 4+Zabawka odpowiednia dla dzieci powyżej 4 roku życiaZabawka wyprodukowana we Włoszech

 • Zestaw zawiera:8 żółwi [po 4 w kolorzedrewnianą wyspęInstrukcja gryOPCJA 1. Wyścig żółwi - sprawdź swoją zręcznośćDo gry potrzeba 2 graczy.

 • Rozpoczynając grę ustawcie wyspę na płaskiej powierzchni [np. na stole]. Następnie każdy z graczy stara się swoim żółwiem zbliżyć się jak najbliżej wyspy.Ruch żółwiem można dokonać delikatnie dorzucając żółwia lub "cpykając" palcami [jak gra w kapsle] lub przesuwając ślizgiem za pomocą grzebienia jak w grze w cymbergaja. Ustalcie wspólne zasady przed podjęciem pierwszego ruchu.Podczas ruchu można użyć wyłącznie 1 żółwia.Podczas ruchu wybijając żółwia przeciwnika z miejsca, które zajmował celem zbliżenia się do wyspy.Gracze grają na przemian aż do skończenia żółwi.Wygrywa ten z graczy, którego żółw znajdzie się najbliżej wyspy.

 • OPCJA 2. Wieża żółwiDo gry potrzeba min 2 graczy.Max ilość graczy nie jest określona :)Każdy z graczy dostaje wszystkie 8 żółwi i stara się zbudować jak najwyższą wieżę z żółwi.Jeśli w trakcie ustawiania żółwi wieża runie, liczymy ile żółwi pozostało na wyspie a szansa na wygraną przechodzi na kolejnego gracza.Wygrywa ten gracz któremu się uda zbudować jak najwyższą wieżę.Jeśli 2 lub kilku graczy będzie zwycięzcami można rozpocząć dogrywkę [zasady identyczne jak w grze głównej] celem wyłonienia championa.

 • Całość zapakowana w tekturowe pudełkoWciągająca zabawa dla małych i dużych.Zabawka w 100% ekologiczna; 100% organiczna, 100% naturalna; 100% kompostowalna czyli ulegająca biodegradacjiWszystkie zabawki milaniwood są wykonywane we Włoszech z certyfikowanych zasobów leśnych.Potwierdzeniem tego stanu rzeczy jest posiadany certyfikat FSC

 • Firma milaniwood to włoski producent organicznych zabawek dla dzieci. Firma założona została w 1924 roku przez rodzinę Milani w północnych Włoszech, niedaleko kolebki włoskiego wzornictwa przemysłowego oraz mody miasta Milano czyli Mediolanu.Projektanci milaniwood inspiracje znajdują w tradycyjnych zabawkach ludowych dodając lub nadając im nowe funkcje poprzez zastosowanie modernistycznego design'u. Rezultatem tych artystycznych działań jest linia nowoczesnych zabawek, które poza funkcją edukacyjno-rozwojową pełni funkcję dekoracyjną w postaci mini dzieł sztuki. Zalety tych funkcjonalnych i edukacyjnych dzieł sztuki doceniają tak dzieci jak i dorośli. Kochają je za wygląd i ich funkcjonalność. Zabawki milaniwood to ponadczasowe i uniwersalne w swym zastosowaniu dzieła sztuki o wieloaspektowych możliwościach zastosowań.Produkty włoskiego producenta milaniwood są przyjazne dla użytkowników oraz środowiska ponieważ wykonuje się je wyłącznie z drewna posiadającego legitymację organicznego pochodzenia i zrównoważonej gospodarki zasobami leśnymi czyli certyfikatu FSC.Mając na uwadze odpowiedzialność za środowisko naturalne i kurczące się zasoby planety, firma milaniwood wszystkie swoje produkty pakuje w opakowania z przetworzonego w procesie recyklingu papieru oraz bawełny.Jakość i bezpieczeństwo są priorytetem od ponad 90 lat.

 • Skład: 100% drewno

 • Kod produktu:

  105792
Kup dzisiaj, wysyłka w ciągu 3 dni.

Wszystkie zamówienia złożone w SHOWROOM wysyłane są bezpośrednio od projektantów. W ten sposób maksymalnie ograniczamy Twój czas oczekiwania na przesyłkę. Milaniwood zobowiązuje się wysłać ten produkt w ciągu 3 dni od momentu złożenia zamówienia.

Dostępne sposoby wysyłki:

 • Kurier UPS, koszt: 13,90 zł, dostawa w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki przez projektanta
 • Paczka w Ruchu, koszt: 6,90 zł, dostawa do kiosku Ruchu w ciągu 2-3 dni roboczych od nadania przesyłki przez projektanta
Płatność i zwroty

Za zamówienie możesz zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew lub karta) albo kurierowi UPS przy odbiorze przesyłki (za pobraniem). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy Tobą i Milaniwood, SHOWROOM w niej pośredniczy gwarantując Ci realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Zwrotu zamówienia możesz dokonać w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia paczki do Ciebie. Wymiana zakupionych produktów jest również możliwa, aczkolwiek mogą na nią nie pozwolić stany magazynowe Milaniwood.

Polecane produkty