23 marca 2019

Wydarzenie, którego nie chcesz przegapić: ELLE About Fashion

Wydarzenie, którego nie chcesz przegapić: ELLE About Fashion

Często o niej rozmawiamy. Przypadkiem, z mamą, przy kawie albo z wypiekami na twarzy, przez telefon, w przerwie od pracy, a czasem nawet zamiast niej. Moda to dziś znacznie więcej niż tylko ubrania. Dlatego nareszcie, po raz pierwszy w Warszawie, będzie można o niej porozmawiać wraz z ekspertami podczas ELLE About Fashion. To pierwsze, organizowane przez magazyn ELLE, spotkanie skierowane do kobiet interesujących się modą, trendami, świadomie budujących swój styl, chcących się zainspirować i posłuchać najlepszych autorytetów z dziedziny mody i urody. My się tam pojawimy, a Ty?

Całodniowa konferencja odbędzie się 6 kwietnia w hotelu Raffles Europejski w Warszawie. Program obejmuje 17 prelekcji skupionych wokół trzech bloków tematycznych: Fashion Now, Fashion Future i Beyond Fashion. Atrakcją wydarzenia będzie apartament ELLE, w którym Czytelniczki będą mogły wejść do świata ELLE, spotkać się z twórcami magazynu oraz wziąć udział w warsztatach przygotowanych przez redakcję i partnerów wydarzenia – Apart i Sisley.

Wśród zaproszonych gości są m.in. projektantka Gosia Baczyńska, światowa specjalistka ds. trendów w modzie Marlena Woolford, założycielka GeekGoesChic Kasia Gola, socjolożka biznesu Marta Karwacka, specjalistka od zarządzania firmą modową Katarzyna Wosiek i menadżerka działań PR Anna Waśko z SHOWROOM. To wyjątkowe grono podzieli się z uczestniczkami ELLE About Fashion swoimi doświadczeniami, opowie o kulisach pracy w modzie oraz odkryje sposoby na budowanie poczucia własnej wartości.

„Już od 25 lat ELLE odkrywa trendy i nowe nazwiska, inspiruje Polki w budowaniu własnego, niepowtarzalnego stylu. Mówi o modzie w bliski i przystępny sposób. Dlatego ELLE About Fashion to kameralna konferencja o kobietach i dla kobiet. Przygotowaliśmy szereg ciekawych, merytorycznych prelekcji. Chcemy zaprosić nasze Czytelniczki do świata ELLE, zainspirować je i porozmawiać o tym, co się dzieje wokół nas przez pryzmat trendów i mody” – mówi Marta Drożdż, redaktor naczelna ELLE. Dodaje także „Moda to dziś znacznie więcej niż tylko ubrania i olbrzymi biznes. To przede wszystkim kreatywni ludzie, którzy ją tworzą. To nasz styl życia, nasze codzienne wybory, manifest naszych poglądów i sposób na podkreślanie swojej osobowości i niezależności. Moda zmienia się każdego dnia, a Ty masz na nią coraz większy wpływ.”.

 

Konferencja spotkała się z tak dużym zainteresowaniem, że w ciągu dwóch dni wyprzedała się cała pula biletów. W związku z tym Elle ruszyło ze sprzedażą dostępu do live streamingu z ELLE About Fashion.

Szczegóły i bilety dostępne są na stronie Elle.

 

Poznaj tematy tygodnia

Bądź na czasie z trendami