“Poznaj naszych projektantów” to seria, w której – tak, zgadliście! – przedstawiamy Wam naszych utalentowanych projektantów i zaglądamy do ich pracowni! Tym razem zawitaliśmy do stolicy Niemiec, aby zobaczyć atelier Maison030.

Pracownia Maison030 mieści się w Berlinie. Wchodząc do środka, od razu da się zauważyć, że rządzi w niej niewymuszona nonszalancja, której ton nadają designerzy Sofiane Benbrahim i Jeronim Blank. Jaka historia mieści się za nazwą marki, dowiecie się tutaj:

 

Maison030 to przede wszystkim wysoka jakość i nowoczesny design. Połączenie streetwearu i prêt-à-porter tworzy współczesny miks, który z powodzeniem oddaje ducha panującej epoki. Sukces marki można przypisać także umiejętnościom i rozległej wiedzy, które posiadają projektanci. Sofiane od 15 lat prowadzi agencję zajmującą się marketingiem i PR. Jeromin zdobywał swój modowy know-how, pracując jako manager w sklepie Peek & Cloppenburg. Na szczęście praca to nie tylko krew, pot i łzy. Założyciele Maison030 to także bliscy przyjaciele pełni pozytywnej energii i dobrego humoru. Ich znajomość trwa już 13 lat, a od 3 lat pracują razem.

 

 

 

 

Zobacz kolekcję Maison030:

Photos & Video: Artur Cieslakowski

Poznaj tematy tygodnia

Bądź na czasie z trendami