“Poznaj naszych projektantów” to seria, w której – tak, zgadliście! – przedstawiamy Wam naszych utalentowanych projektantów i zaglądamy do ich pracowni! Tym razem byliśmy w Monachium, aby spotkać się z Lilly Ingenhoven.

 

 

Zobacz video:

Lilly Ingenhoven to nowy gracz na modowej scenie. Jest laureatką BUNTE New Faces Award, która przyznawana jest co roku młodym, utalentowanym projektantom w Niemczech. Spotkaliśmy się z Lilly w jej studio w Monachium, aby porozmawiać o tym, jak wpłynął na nią czas spędzony w Düsseldorfie oraz jak kształtowała się jej modowa wizja.  

 

Wchodząc do studia Lilly, które jest także jej butikiem, czujesz się jak w domu. Ma idealny rozmiar – nie za duże, nie za małe – skąpane w naturalnym świetle. To tutaj, razem ze swoją przyjaciółką, projektantka tworzy kreacje dla oryginalnych i doceniających detal kobiet, według których trendy nie są priorytetem. Sukienki, swetry czy kombinezony z kolekcji Lilly Ingenhoven szyte są wyłącznie w Niemczech. Bardzo często właśnie w tym miejscu. Projektantka jest także świeżo upieczoną mamą i czuje, że Monachium to idealne miasto, aby realizować swoje pasje – głównie ze względu na bawarską naturę. Mieszka tu i pracuje razem ze swoją rodziną.

 

 

Odkryj całą kolekcję tutaj!

 

Poznaj tematy tygodnia

Bądź na czasie z trendami