↗ NAJLEPSZE PRODUKTY PROSTO OD PROJEKTANTÓW
↗ CODZIENNIE NOWE NIEZALEŻNE MARKI
↗ DARMOWA WYMIANA I ŁATWY ZWROT

Neen Nah
@neen_nah

DJka Artystyczna dusza, pasjonatka mody i muzyki, którą możesz spotkać w klubie za DJ-ką. Nina tworzy 1/3 kolektywu International Girls DJs, czyli dziewczyńskiej spółki didżejek.

Harel
@harelblog

Blogerka Niezależna dziennikarka, od 12 lat bacznie obserwuje polską modę. Jej obiektywizm i integralność zyskały jej grono wiernych czytelników i pozwoliły wyrobić niepowtarzalną markę osobistą.

Kasia Jankowska
@kasiajank

Mama inspirująca inne mamy Znana w sieci jako Mama Króla Juliana. Kasia przez wiele lat z sukcesami trenowała i uczyła gry w tenisa. Dziś aktywnie działa w sieci - wspiera i inspiruje inne mamy, a dzięki praktycznym wskazówkom i pięknym zdjęciom liczba jej obserwujących ciągle rośnie.

Joan Frankowska
@me_machine

Crossfiterka Fit dziewczyna, której pasja do sportu odmieniła życie. Asia przez wiele lat zmagała się z brakiem samoakceptacji i zaburzeniami odżywiania, ale miłość do crossfitu pozwoliła jej wyjść z tej walki zwycięsko. Dziś motywuje w sieci innych i przekonuje, że sport to więcej niż zdrowie.

Basia Welento
@who_killed_bambi

Założycielka Vegan Ramen Shop Swoją przygodę z biznesem zaczęła od miłości do kultury japońskiej. Kraj Kwitnącej Wiśni zainspirował ją do tego stopnia, że postanowiła przenieść jego kawałek do Warszawy. Dziś zarządza najlepszą w Warszawie restauracją z ramenem i udowadnia, że każda z nas ma w sobie pierwiastek girl boss.

Dołącz do SHOWROOM GIRLS! Jeśli chcesz podzielić się swoją pasją i inspirować inne dziewczyny wrzuć na Instagram zdjęcie w ubraniach z SHOWROOM i oznacz je hashtagiem #shwrmloveswomen. Najciekawsze zdjęcia
pokażemy na tej stronie.

zobacz też >