NIEZBĘDNIK RACZKUJĄCEJ MAMY

Mamo, zastanawiasz się co potrzebuje Twój niemowlaczek? Zrobimy to za Ciebie! Przygotowaliśmy wyselekcjonowane produkty dla trzech kategorii: przyszłych i świeżo upieczonych mam, na pierwsze dni po wyjściu ze szpitala oraz na pierwsze miesiące w domu! Sama sprawdź!

DLA MAM
przyszłych i świeżo upieczonych

Showroom Kids dba nie tylko o Maluchy, ale również o ich mamy! Staramy się, by tak samo jak Maleństwa, miały zapewniony komfort, najwyższą jakość i spersonalizowane produkty, specjalnie dostosowane do tak szczególnego okresu, jakim jest ciąża, a później opieka nad noworodkiem. Dlatego zebraliśmy te rzeczy, które pomogą mamom w organizacji, ułatwią wykonywanie podstawowych czynności przy noworodku i zatroszczą się o odpowiednią, funkcjonalną garderobę.

Zobacz PRODUTY
NA PIERWSZE DNI
po narodzinach i wyjściu ze szpitala

Co zabrać do szpitala? Jakie produkty powinna kupić świeżo upieczona mama, by Maleństwu niczego nie zabrakło? Nie martw się, głęboko odetchnij i sprawdź produkty, które przygotowaliśmy dla Maluszka na pierwsze dni. Postaw na materiały bezpiecznie dla skóry noworodka, zdecyduj się na rzeczy z muślinu czy bambusa. Za sprawą odpowiednich akcesoriów pomożemy zapewnić Twojemu Maluszkowi spokojny, błogi sen, który jest tak ważny w pierwszych dniach życia.

Zobacz PRODUKTY
NA PIERWSZE MIESIĄCE
oswajania się z nowym otoczeniem

W pierwszych miesiącach życia Twojego Maluszka należy skupić się przede wszystkim na jego prawidłowym rozwoju i dostosowaniu otoczenia do jego potrzeb. Maleństwo w tym okresie cały czas poznaje nowe rzeczy, bada otoczenie wokół siebie. Zebraliśmy więc dla Was to, czego niemowlaczek będzie potrzebował przy posiłkach, wyjazdach z rodzicami, kąpieli i innych czynnościach, których będzie się uczył z biegiem dni. Stwórz mu przestrzeń, w której będzie czuł się dobrze i prawidłowo się rozwijał.

Zobacz PRODUKTY

DLACZEGO SHOWROOM KIDS?

Bo mali ludzie zasługują na najwyższą jakość